Reklama

VIVApolska! na goło i wesoło

Od 24 czerwca ekipa programu "VIVAMAT", emitowanego w stacji VIVApolska!, będzie przemierzać polskie wybrzeże, od Trójmiasta po Hel. W wędrownym studiu stacji przebywać będą znani prezenterzy - Odeta, Małgośka, Grześ i Rafał. Nie zabraknie oczywiście Wujka Samo Zło i jego hiphopowej ekipy.

Dziennikarze VIVApolska! będą zwiedzać nadmorskiej kurorty w poszukiwaniu sensacji. Na pewno będzie można ich zobaczyć na nadmorskich plażach, być może również na tych przeznaczonych dla nudystów.

Reklama

Od Trójmiasta po Hel wędrowne studio VIVApolska! zajrzy wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ciekawego. VIVApolska! postanowiła być blisko swoich widzów, dlatego razem z nimi wyjeżdża na wakacje.

Plażowicze będą mieli okazję podpatrzyć, jak robi się program telewizyjny, a być może stać się jego bohaterem. Każdy bowiem będzie mógł wziąć udział w nagraniach. W jakiej roli?

A w takiej, jaką sam sobie wybierze - u boku jednego z prezenterów lub zapowiadając ulubiony klip. VIVApolska!, niczym złota rybka, będzie spełniać teledyskowe życzenia. Szykują się też zwariowane konkursy i szalone nagrody.

Relacje z wakacyjnego pobytu na morzem, pojawią się codziennie na antenie VIVApolska!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL