Reklama

Violet Oliferuk z amerykańskim obywatelstwem. Zrobi karierę?

Violet Oliferuk, znana z "The Voice of Poland", dostała amerykańskie obywatelstwo. Pochwaliła się zdjęciem. Fani są zachwyceni.

Violet Oliferuk pojawiła się m.in. w "The Voice of Poland"

Violet Oliferuk pochodzi z Bielska Podlaskiego, ale jako nastolatka postanowiła wyruszyć w podróż za marzeniami, która ostatecznie zaprowadziła ją do Stanów Zjednoczonych.

Reklama

Obecnie, razem z siostrami, Violet zajmuje się firmą medyczną, ale jej największym marzeniem jest śpiewanie (posłuchaj!).

Polska publiczność poznać ją mogła za sprawą udziału w programie "The Voice of Poland". Po emisji odcinków z udziałem Violet, zrobiło się o niej naprawdę głośno. Na przesłuchaniu w ciemno wykonała utwór Pink "Walk Me Home" (sprawdź!). Swój fotel odwrócił Michał Szpak. Był bardzo zaskoczony, kiedy zobaczył na scenie swoją przyjaciółkę.

Violet udało się dojść w programie aż do etapu bitew. Podczas nokautu trener wyeliminował ją jednak, tłumacząc swoją decyzję słowami: "Jeśli mam być sprawiedliwy, to nie mogę z powodu własnych uczuć skrzywdzić kogoś, kto jest lepszy. W życiu nie ma łatwych decyzji...". Ta sytuacja jednak nie wpłynęła negatywnie na ich prywatną relację. Wręcz przeciwnie - trwale ją umocniła.

"Psiapsi chce Ci podziękować za to, że jesteś przy mnie i że zawsze mogę na Ciebie liczyć! Jesteś prawdziwym przyjacielem! Kocham Cię moja psiapsi psiapsi siostro forever and ever! Ale obiecuję, że Ci się odwdzięczę za to, że mnie wyrzuciłeś z programu! Pożałujesz tego!!!!!!" - zwróciła się wtedy do Michała Szpaka.

Teraz wokalistka poinformowała, że dostała w końcu amerykańskie obywatelstwo. Pokazała zdjęcie z amerykańską flagą. Jej wygląd zachwycił internautów. "Ciągle urocza", "Pięknie wyglądasz", "Jesteś dla nas inspiracją" - pisali, gratulując kobiecie pomyślnego rozwiązania sprawy. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Violet Oliferuk | Michał Szpak | The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje