Reklama

Victoria Beckham: Wykorzystać skandal

Mąż Victorii, słynny piłkarz Realu Madryt, od tygodnia jest bohaterem wszystkich gazet w Anglii. Wszystko z powodu wyznania jego byłej asystentki, Rebeki Loos, która stwierdziła na łamach prasy, że z Beckhamem łączyło ją coś więcej niż tylko umowa o pracę.

Pomimo to Victoria Beckham utrzymuje, że wierzy w niewinność swojego męża. Dobrze poinformowane źródła podają, że była członkini Spice Girls nalega na swojego menedżera, Simona Fullera, by wykorzystał skandal do promocji jej najnowszego solowego singla.

Reklama

"Ona żąda, żeby przesunąć wydanie singla. Powiedziała swojemu menedżerowi: Jestem na pierwszych stronach gazet - wykorzystajmy to" - twierdzi anonimowy informator.

Menedżer Victorii nie zgadza się jednak na taką promocję i próbuje wybić to z głowy piosenkarce. Fuller twierdzi, że byłoby to kompletne szaleństwo, a cały pomysł to tylko maska Victorii, pod którą kryje się smutek z powodu zaistniałej sytuacji.

Przyjaciół piosenkarki martwi sposób, w jaki odpowiada ona na zarzuty o niewierność męża. Jej znajomy stwierdził na łamach dziennika "Daily Mail": "Victoria chowa głowę w piasek i myśli, że to dobry sposób na poradzenie sobie z problemem. Myślę, że gdyby faktycznie wierzyła w to, co mówi, zachowywałaby się zupełnie inaczej".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gazet | skandal | Victoria Beckham | beckham | victoria | VICTORIA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje