Reklama

Reklama

Victoria Beckham szuka domu

Po ogłoszeniu, że David Beckham podpisał rekordowy kontrakt z drużyną LA Galaxy, do gry weszła jego żona Victoria. Była wokalistka Spice Girls rozpoczęła poszukiwania posiadłości dla całej rodziny.

David Beckham za pięcioletni kontrakt z LA Galaxy otrzyma rekordową sumę 250 milionów dolarów. Do 30 czerwca pozostaje zawodnikiem Realu Madryt.

Już w sobotę, 13 stycznia, do Los Angeles przyleciała Victoria Beckham. Cały czas pojawiają się pogłoski, że za przenosinami "Becksa" do Stanów stoi właśnie jego żona, która ponoć bardzo chciałaby rozpocząć karierę filmową w Hollywood. Według hiszpańskiej prasy, prowadzi także negocjacje w sprawie uruchomienia nowej kolekcji ubrań razem z Jennifer Lopez.

Na lotnisku w Los Angeles Victorię Beckham przywitała grupa paparazzi, przez co musiała ona salwować się szybką ucieczką do sportowego samochodu.

Reklama

Victoria spędzi kilka najbliższych dni w Kalifornii, biorąc udział w spotkaniach biznesowych. W planach ma także poszukiwania odpowiedniego domu dla całej rodziny. Razem z mężem i trójką dzieci przeprowadzą się do Stanów najprawdopodobniej w sierpniu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama