Reklama

Vesania wzmacnia skład

Jak poinformowali na swojej oficjalnej witrynie muzycy Vesanii, nowym pełnoprawnym członkiem grupy został Valeo, gitarzysta kojarzony do tej pory z formacjami Mortis Dei i Sammath Naur. W nowym składzie blackmetalowcy z Legionowa wyruszą na początku 2006 roku na europejską trasę promującą, wydaną pod koniec kwietnia, nową płytę "God The Lux".

"Zakończyliśmy miesięczne, codzienne próby z nowym gitarzystą. Teraz możemy ze spokojem i pewnością zakomunikować, że nowym muzykiem Vesania jest Valeo, znany wcześniej z zespołu Mortis Dei, aktualnie grający również w Sammath Naur. Pojedzie z nami na wszystkie nadchodzące trasy koncertowe, które zaczynamy w styczniu 2006 roku" - napisali podopieczni Empire Records / Massive Management i austriackiej Napalm Records.

Reklama

"Bardzo gładko i bez najmniejszych problemów poszła praca nad materiałem przygotowywanym na koncerty. Wiemy, że mamy do czynienia z dobrym muzykiem i jednocześnie człowiekiem, z którym świetnie się rozumiemy. Czeka nas w tej chwili kilkumiesięczna przerwa w próbach, ale w grudniu spotykamy się po raz kolejny, aby dograć wszystkie szczegóły przed wyjazdami na koncerty" - zapowiedzieli.

- Planujemy razem z Massive Management zmasowany atak koncertowy na początku przyszłego roku. W tej chwili i ja i Daray jesteśmy zajęci obowiązkami w Behemoth i Vader, ale już niedługo ruszymy z Vesanią - powiedział w niedawnej rozmowie z INTERIA.PL Orion, gitarzysta i wokalista Vesanii, grający na co dzień również w pomorskim Behemoth.

- Na początek Polska, od razu potem bardzo intensywna trasa w całej Europie, potem wschód, a potem zobaczymy. Być może jeszcze w tym roku zagramy jeden specjalny koncert w Polsce, ale to jeszcze nie jest pewne - dodał Orion.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gitarzysta | Vesania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje