Reklama

Reklama

Verba: Do trzech razy sztuka

"Zaopiekuj się mną" to tytuł najnowszego przeboju hiphopowej formacji Verba, który jest efektem współpracy duetu z popularnym w pierwszej połowie lat 80. zespołem Rezerwat. Na temat teledysku do tej piosenki, który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL, opowiedział nam Bartek z Verby.

Piosenka "Zaopiekuj się mną" trafi na drugi album Verby, zatytułowany "Dwudziesty pierwszy listopada", który trafi do sklepów właśnie 21 listopada.

- Ta piosenka to efekt współpracy z Andrzejem Adamiakiem z grupy Rezerwat, który zresztą wystąpił w teledysku do piosenki - opowiada nam Bartek.

Realizacją teledysku do "Zaopiekuj się mną" zajęli się Agnieszka i Paweł Rybarczyk (Ryba Film) z Poznania.

Bartka ujawnił nam kulisy ciekawego wydarzenia z planie teledysku.

- W środku nocy, w centrum Poznania, wynajęty tramwaj, w którym nagrywane były zdjęcia, nagle się zatrzymał na skrzyżowaniu. I tak sobie staliśmy. Widzieliście kiedyś całą ekipę wariatów pchających tramwaj z Verbą na czele? No to mieliście okazję! - śmieje się.

Reklama

- Na szczęście przyjechali specjaliści, którzy uruchomili tramwaj i ruszyliśmy. A później znowu się zatrzymał... I znowu... Do trzech razy sztuka, więc wydarzenie sztuką pozostało.

- Na planie zdjęciowym spędziliśmy całą noc. Oprócz przygód z tramwajem obyło się bez większych problemów.

- Bardzo miło wspominamy pracę nad klipem "Zaopiekuj się mną" i zapraszamy do oglądania! - powiedział nam na koniec Bartek z Verby.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje