Reklama

Varius Manx podbije USA

Trwają rozmowy zespołu Varius Manx z producentami amerykańskiego reality music show. Menedżer zespołu Monika Paprocka potwierdza, że jest z nimi w stałym kontakcie, ale jeszcze za wcześnie, by zdradzać szczegóły.

Przed występem podczas Koncertowego Lata w Mielnie wokalistka Varius Manx Monika Kuszyńska na pytanie, jak idą przygotowania do programu, żartowała, że już jej zamontowano kamery w łazience.

Reklama

Zaproszenie do reality show to jeden z pierwszych efektów współpracy zespołu z amerykańskim producentem muzycznym Jay'em Baumgardnerem.
- Niestety nie możemy jeszcze nic na ten temat powiedzieć, rozmowy trwają, ciągle zamykamy ich etap po etapie, kontaktowaliśmy się z producentami programu nie dalej jak kilka dni temu - mówi Monika Paprocka. - Byłoby niezręcznością zdradzanie jakikolwiek tajemnic z tym związanych, bo jesteśmy do nich zobligowani i musimy je utrzymać. Ale obiecujemy, że jeśli cokolwiek się wydarzy i już będziemy mogli o tym powiedzieć, to na pewno INTERIA.PL będzie pierwsza, którą o tym poinformujemy. Prosimy czekać cierpliwie.

A my obiecujemy, że tą wiedzą od razu podzielimy się z Wami.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: show | Varius Manx | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje