Uwielbiana para z "Love Island" i Łobuzy razem o wakacyjnej miłości. "Chodź ze mną" podbija sieć

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Ponad 330 tys. odsłon ma już teledysk "Chodź ze mną" grupy Łobuzy, dobrze znanej z przeboju "Ona czuje we mnie piniądz". W nowym klipie u ich boku pojawiła się ulubiona para z programu Polsatu "Love Island" - Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski.

Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski wystąpili w teledysku grupy Łobuzy
Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski wystąpili w teledysku grupy ŁobuzyAKPA

Grupę Łobuzy tworzą Bogumił "Boogie" Romanowski i Filip Pacholczyk. Ich największe przeboje to piosenki "Ona czuje we mnie piniądz" (ponad 108 mln odsłon) i "Zbuntowany anioł" (ponad 131 mln).

Inne popularne utwory formacji to "Łobuz kocha najbardziej" z Dawidem Narożnym (53 mln), "Dawaj mi pyska" z grupą Topky (39 mln) i "Dla ciebie kupię se spodnie" (35 mln).

Wokalista Bogumił "Boogie" Romanowski był jedną z gwiazd programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W dziesiątej edycji show Polsatu (2018 r.) zajął szóste miejsce, a najlepiej oceniono jego głośno komentowany (także w USA) występ jako Drake'a.

Boogie (Łobuzy) w "Twoja twarz brzmi znajomo"Polsat

Łobuzy zaprosili parę z "Love Island". To ulubieńcy widzów Polsatu

Duet teraz prezentuje nową piosenkę "Chodź ze mną" - to dla grupy powrót po latach do klimatów latino. W teledysku nakręconym przez Stykky Media wystąpili Magdalena Karwacka i Igor Łubkowski, którzy zostali parą za sprawą programu "Love Island. Wyspa miłości". Wystąpili w drugim sezonie randkowego show Polsatu, który wówczas odbywał się w Hiszpanii.

Okazało się, że Magda od razu wpadła w oko Igorowi. Uczestniczka to właśnie jego zaprosiła na pierwszą randkę. Para w szybkim czasie zdobyła liczne grono fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie Magdę obserwuje ponad 386 tys. użytkowników, a Igora - ponad 171 tys.

Łobuzy - Chodź ze mną (Oficjalny Teledysk)
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas