Reklama

US5: Boysbandy mają się dobrze!

- Boysbandy będą zawsze - przekonują INTERIA.PL członkowie międzynarodowej grupy US5, która śmiało idzie w ślady tak popularnych niegdyś New Kids On The Block, Take That czy Backstreet Boys. Dwóch Amerykanów, dwóch Niemców i Brytyjczyk inspirują się właśnie dokonaniami tych trzech zespołów.

Przypomnijmy, że członkowie US5 zostali wybrani w castingu w niemieckim programie telewizyjnym "Big in America". Grupa zadebiutowała płytą "Here We Go", która ukazała się w listopadzie 2005 roku. Na single trafiły piosenki "Maria", "Just Because Of You", "Come Back To Me Baby" i "Mama". Niedawno do sklepów trafiła nowa edycja tego albumu zawierają dodatkowo m.in. "Come Back To Me Baby" w wersji koncertowej, a także remiks "The Day You Cried".

Reklama

- Już chyba od 10 lat mówi się w branży muzycznej, że era boysbandów minęła. Kiedy ze sceny zniknęli New Kids On The Block wszyscy mówili, że teraz to już naprawdę tę fazę mamy za sobą i to już się nie powtórzy... A tymczasem pojawił się Take That, Backstreet Boys - mówią nam wokaliści US5.

- Boysbandy będą zawsze i nawet teraz koncerny muzyczne starają się wybrać, zakładać nowe zespoły tego typu, bo zdają sobie sprawę, że ten model nadal działa. Nasz menedżer wciąż powtarza, że tak długo jak będą na świecie nastolatki, będzie zapotrzebowanie na boysbandy - dodają przystojniacy.

W ostatnim czasie na scenę wróciło kilka popularnych boys- i girlsbandów, jak m.in. Take That i All Saints. A na czyj powrót najbardziej czekają członkowie US5?

- Czekamy na Take That, no i Backstreet Boys! Na Spice Girls nie tak bardzo, ale powrót Take That to byłoby coś! Co roku pojawiają się plotki o powrocie Spice Girls i jeśli w końcu powrócą, to nikogo to już nie będzie obchodzić, więc nie można tego brać serio. W ogóle słyszy się, że wiele zespołów chce wrócić, korzystając z obecnej mody na stare bandy, słyszeliśmy np. o chęci reaktywacji East 17 - podsumowali.

Przypomnijmy, że płyta "Here We Go" objęta jest akcją "Zagraniczne płyty - polska cena", dzięki czemu możecie ją kupić w cenie 29,99 zł! Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

Przeczytaj cały wywiad z piątką chłopaków.

Zobacz teledyski US5 na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NEW | boysband | US5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje