Reklama

Reklama

Urszula myśli o ślubie

W maju 2003 roku Urszula urodziła swoje drugie dziecko, syna Szymona, którego ojcem jest jej życiowy partner, Tomasz Kujawski. W niedawnym wywiadzie słynna piosenkarka przyznała, że myśli o zalegalizowaniu swego związku, ale nie ustalili jeszcze z Tomaszem żadnych szczegółów.

"Na razie intensywnie o tym myślimy, ale nie ustaliliśmy jeszcze żadnych szczegółów. Ja nie mam ciśnienia, żeby założyć na siebie biały welon i paradować w nim przed ludźmi. Nie potrzebuję tego rodzaju zainteresowania, bo dostaję je od fanów na scenie" - mówi Urszula w rozmowie z tygodnikiem "Gala".

"Dla mnie ślub to już poważna jazda, ale nie boję się ryzyka. Umiem walczyć o swoje szczęście" - dodaje partner wokalistki.

Szczegółów wprawdzie para nie ustaliła, ale Urszula ma wizję tego, jak powinna wyglądać ich ślubna ceremonia. Na pewno nie będzie ona miała wiele wspólnego z tradycyjnym ślubem.

Reklama

"Zamiast bikini będzie mini i skórzana kurtka. Nie chcemy, żeby nasz ślub był nadętą ceremonią. Wolelibyśmy, żeby odbyło się to na luzie, w atmosferze zabawy, z jakimś rock and rollem w tle. Wesele to bardziej impreza dla rodziny i znajomych, bo my sami jakoś się tym tematem nadmiernie nie nakręcamy" - mówi piosenkarka.

Szymon jest drugim dzieckiem Urszuli. Pierwszy, Piotr, ma dziś 17 lat. Jego ojcem jest Stanisław Zybowski, słynny gitarzysta i pierwszy mąż Urszuli, który zmarł w listopadzie 2001 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy