Reklama

Urodzi w luksusie!

Na początku stycznia 2008 roku ma urodzić się Adrian, syn Patrycji Markowskiej. Ojciec wokalistki, Grzegorz Markowski z Perfectu, zamówił już salę porodową w prywatnej klinice.

"Czekam na wnuka z coraz większą niecierpliwością. Wszyscy modlimy się teraz o jego zdrowie" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Grzegorz Markowski, lider Perfectu.

Reklama

Jego córka Patrycja (28 l.) już na początku stycznia urodzi pierworodnego syna, owoc jej związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim (36 l.). I będzie to tak wyczekane i tak kochane od zarania dziecko, jak to tylko możliwe. Tym bardziej że opieka przyszłych dziadków nad nienarodzonym jeszcze maleństwem nie ogranicza się jedynie do modlitwy - pisze dziennik.

Mama wokalistki, Krystyna, czuwa na co dzień nad córką i pomaga jej w ostatnich chwilach ciąży w mieszkaniu na warszawskiej Saskiej Kępie.

"Jesteśmy w pełnej gotowości cały czas!" - zapewnia Markowski.

Na Patrycję czeka już od dawna zamówiona i opłacona przez państwa Markowskich sala porodowa w prywatnej warszawskiej klinice, w której rodzą rodzime gwiazdy. Taki prywatny poród to koszt ponad 6 tysięcy złotych.

Tegoroczne święta rodzina Markowskich i ich przyszły zięć Jacek spędzą w posiadłości Grzegorza w podwarszawskim Józefowie. Ale, jak przyznaje muzyk, przy wigilijnym stole będą siedzieć jak na rozżarzonych węglach.

"Odliczamy już dni do pojawienia się małego Kopczyńskiego" - potwierdza Markowski.

Zobacz teledyski Patrycji Markowskiej na stronach INTERIA.PL.

Super Express/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | grzegorz | markowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje