Reklama

Ur: Trasy raczej nie będzie

Od momentu ukazania się debiutanckiego albumu formacji Ur minęło już trochę czasu, jednak fani grupy nie doczekali się jeszcze trasy koncertowej i wszystko wskazuje na to, że się nie doczekają. Muzycy planują jedynie sporadyczne koncerty klubowe.

Spora ilość zajęć, które mają na głowie członkowie Ur w swoich macierzystych zespołach (T. Love i Kazik Na Żywo) nie pozwala im na odbycie regularnej trasy koncertowej. Poza tym nie ma na to funduszy. Fanom pozostaje jedynie oczekiwanie na koncerty w klubach.

Reklama

- Jeśli chodzi o trasę takiego rodzaju, jaką zagrał np. Kult, to oczywiście na to szansy nie ma. Natomiast jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje grania klubowego. Na koncertach gramy cały materiał z płyty, plus parę nowych piosenek, ze dwa covery. Brzmi to surowiej niż na płycie, bardziej garażowo. W koncertowym wydaniu zabrakło Burzy, który jest bardzo zajęty pracą w studiu i nie znalazł czasu na koncerty z Ur. Zastąpił go Wojtek Jabłoński - powiedział Michał "Kwiatek" Kwiatkowski w rozmowie z INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kazik Na Żywo | koncerty | trasy | T. Love | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje