Ukażą się trzy płyty z nowymi piosenkami Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Jego przeboje są nieśmiertelne, ale Andrzej Kosmala, menedżer muzyka, poinformował, że nie wszystkie piosenki wokalisty wyszły na światło dzienne. Należy się spodziewać trzech nowych płyt z niewydanymi utworami!

Krzysztof Krawczyk był nazywany królem polskiej piosenki
Krzysztof Krawczyk był nazywany królem polskiej piosenkiPiotr KamionkaReporter

Wcześniej, bo już 30 września, w sklepach ma pojawić się koncert zagrany ku pamięci Krzysztofa Krawczyka na tegorocznym Męskim Graniu.

W rozmowie z reporterką "Faktu" Andrzej Kosmala zdradził, że na wydanie czekają trzy premierowe albumy legendy sceny.

Będą nowe albumy Krzysztofa Krawczyka

"Żartowaliśmy, kto ma kogo przeżyć i Krzysztof mówi: Andrzej, Ty musisz mnie przeżyć, bo kto zadba o wydanie tych wszystkich płyt, które jeszcze pozostały do wydania" - opowiada menedżer i przyjaciel Krawczyka.

Kosmala jest zdania, że pamięć o twórczości Krzysztofa Krawczyka będzie żyła tak długo, jak tylko jego utwory będą śpiewane.

"Jak wytwórnia płytowa mi powiedziała, ze jak następne pokolenie będzie śpiewało, to legenda Krawczyka nigdy nie przeminie. I do tego się zastosowaliśmy" - opowiada.

Z zapowiedzi wynika, że we współpracy z Sony Music stworzono projekt, w który zaangażowano m.in. Macieja Maleńczuka i "młodzież młodszą, niż ta w 'Tańcu z Gwiazdami'".

"Wydarzenia": Pożegnanie Krzysztofa KrawczykaPolsat News
INTERIA.PL/Fakt
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas