Reklama

Uduchowiony album Fatboy Slima

Znana jest już lista utworów, które trafią na najnowszy album Fatboy Slima. Płyta "Halfway Between The Gutter And The Stars" ukaże się na rynku 6 listopada. Norman Cook, ukrywający się pod pseudonimem Fatboy Slim, znany także z gry w zespołach the Housemartins i Freak Power, ujawnił także parę szczegółów na temat nowego brzmienia.

Pierwszym singlem z nowej płyty będzie kompozycja "Sunset (Bird Of Prey)", na której muzyk wykorzystał głos Jima Morrisona, legendarnego wokalisty The Doors. Według słów samego artysty, utwór ten jest "bardziej spokojny i relaksujący od poprzednich singli". Zaraz potem Fatboy Slim dodał: "Na tym albumie nie ma żadnych rzeczy w rodzaju 'Rockafeller Skunk', jest on bardziej przemyślany i utrzymany w domowej atmosferze. Kiedy zaczynałem komponować materiał na tę płytę, przez dwa miesiące myślałem na tym, jak ma ona brzmieć. Na pewno nie chciałem, aby znów był to big beat. Po wszystkim mogę już powiedzieć, że jest to prawie muzyka gospel - ta płyta jest bardzo uduchowiona".

Reklama

Lista piosenek, które trafią na album, przedstawia się następująco: "Sunset (Bird Of Prey)" (gościnnie: Jim Morrison)", "Ya Mama, Talking 'Bout My Baby", "Demons (gościnnie: Macy Gray)", "Song For Shelter (gościnnie: Roland Clarke)", "Retox, Weapen Of Choice (gościnnie: Bootsy Collins)", "Drop The Hate", "Star 69", "Love Live (gościnnie: Macy Gray), "Mad Flava".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Fatboy Slim | slim | Norman Cook | Fatboy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje