Reklama

Uciekinier Bruce Dickinson

"Abduction" ("Uprowadzenie") to pierwszy singel z "Tyranny Of Souls", nowej solowej płyty Bruce'a Dickinsona. Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć już teledysk do tego nagrania, w którym wokalista Iron Maiden zostaje uprowadzony przez kosmitów. Dickinsona ścigają także "Faceci w czerni".

Na początku Dickinson z przerażeniem budzi się na łóżku, "zlany potem", jak głosi tekst utworu. Pokój zalewa tajemnicze światło, a wokalistę porywają kosmici. Później razem z muzykiem przenosimy się do obskurnego pomieszczenia, na którego ścianach można zobaczyć napis "Area 51 Roswell".

Reklama

Przypomnijmy, że Area 51 to tajny poligon amerykańskiej armii, gdzie podobno przeniesiono szczątki statku kosmicznego, który w 1947 roku rozbił się w miejscowości Roswell w stanie Nowy Meksyk.

Dickinsonowi udaje się uciec, ale na drodze dopadają go dwaj mężczyźni, wyglądający jak kopia agentów z filmu "Faceci w czerni". Potem wokalista Iron Maiden trafia do laboratorium, w którym przeprowadzane są eksperymenty na ludziach. Mimo krępujących go więzów muzyk znów ucieka, ale ponownie zostaje złapany przez agentów. Co było dalej, musicie zobaczyć sami.

W teledysku "Abduction" znalazły się ciekawostki dla fanów Iron Maiden. Podczas jednej ze scen można zobaczyć fragment plakatu z nazwą grupy, a uciekający Dickinson w jednej z lodówek odkrywa Eddiego, słynnego potwora znanego z koncertów i okładek "Żelaznej Dziewicy".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Iron Maiden | uciekinierzy | faceci | wokalista | Uciekinier | Bruce Dickinson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje