Reklama

U2 wrócą do Ameryki

Zespół U2 od końca marca koncertuje w Stanach Zjednoczonych i jest do tego stopnia zadowolony z przyjęcia przez tamtejszych fanów, iż zamierza we wrześniu powrócić za Ocean na kolejnych 25 koncertów. Wcześniej, w lipcu, członkowie tej słynnej irlandzkiej grupy przyjadą do Europy, gdzie dadzą kilkanaście koncertów w ramach trasy "Elevation Tour 2001", promującej ich najnowszy album "All That You Can't Leave Behind".

"Menedżer Paul McGuinness stwierdził niedawno, że zespół na pewno wróci do Stanów Zjednoczonych, aby zagrać w takich miastach, jak Nashville i St. Louis. Jak na razie była mowa o 25 koncertach, ale może ich być jeszcze więcej" - powiedziała osoba blisko związana z zespołem.

Reklama

Po zakończeniu występów po drugiej stronie Atlantyku, zespół prawdopodobnie wyruszy na podbój Azji i Australii.

Tymczasem wokalista Bono, chce wykorzystać tygodniową przerwę w obecnym tournee, która rozpoczyna się w piątek, 18 maja, na krótką wizytę w Dublinie, gdzie na stałe mieszka. Celem szybkiej wizyty ma być głównie spotkanie z żoną Ali, która w czerwcu spodziewa się ich czwartego dziecka. Przy okazji frontman U2 z małym opóźnieniem będzie w rodzinnym gronie obchodzić 41. rocznicę urodzin, która przypadła w zeszłym tygodniu, 10 maja.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ameryk | wroc | U2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje