Reklama

Reklama

Tym występem w "Mam talent" Sara James zachwyciła świat! "Wzruszyłem się"

Do serwisów streamingowych trafiło oficjalne nagranie Sary James śpiewającej "Rocket Man" Eltona Johna. Przypomnijmy, że dzięki temu występowi wokalistka awansowała do finału amerykańskiego "Mam talent".

Do serwisów streamingowych trafiło oficjalne nagranie Sary James śpiewającej "Rocket Man" Eltona Johna. Przypomnijmy, że dzięki temu występowi wokalistka awansowała do finału amerykańskiego "Mam talent".
Sara James podczas półfinału "Mam talent" w USA /Trae Patton/NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

W 17. sezonie amerykańskiego "Mam talent" robiąca furorę Sara James w półfinale programu sięgnęła po przebój "Rocket Man" Eltona Johna (posłuchaj!), a jej występ zachwycił jurorów, publiczność w studiu i telewidzów.

"Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój" - powiedział Simon Cowell, który dzięki Złotemu Przyciskowi na etapie castingów dał Sarze awans bezpośrednio do półfinału.

"To był zwycięski występ. Twój wygląd, głos i talent jest na miarę gwiazdy" - skomentował Howie Mandel.

Reklama

"Rocket Man" w wersji Sary James trafił na Spotify

Po wspaniałym występie w "Mam talent" młoda wokalistka raz jeszcze prezentuje fanom swoją wersję utworu Eltona Johna, tym razem posłuchać można jej m.in. w Spotify.

"Niedawne sukcesy Sary James w amerykańskiej edycji popularnego show wzbudziły ogromne zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale i w wielu innych krajach na całym świecie, o czym świadczą wielomilionowe odtworzenia wszystkich konkursowych występów Polki w serwisie Youtube. Sara chcąc spełnić oczekiwania swojego coraz większego grona słuchaczy, postanowiła udostępnić swoją wersję 'Rocket Man' także w serwisach streamingowych" - przekazała wytwórnia Universal.

W serwisie Spotify można także od niedawna posłuchać utworu "lovely", oryginalnie wykonywanego przez Billie Eilish. To właśnie dzięki tej piosence Sara skradła serca jurorów (otrzymała złoty przycisk od Simona Cowella) i widzów podczas castingów do programu. Utwór został zarejestrowany w ramach Spotify Singles, a Sara była pierwszą polską artystką zaproszoną do programu.

Obecnie Sara James przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracuje nad autorską muzyką.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy