Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Pięć najpopularniejszych występów w programie

4 marca 2017 roku do Polsatu wraca program "Twoja twarz brzmi znajomo". Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze występy w muzycznym show.

4 marca 2017 roku do Polsatu wraca program "Twoja twarz brzmi znajomo". Z tej okazji przypominamy najpopularniejsze występy w muzycznym show.
Maria Tyszkiewicz jako Doda w "Twoja twarz brzmi znajomo" /Polsat

W siódmej edycji "TTBZ" wystąpią: aktorka Joanna Jabłczyńska, wokalistki Monika BorzymKasia Popowska, aktorka teatralna Zofia Nowakowska, aktor Krzysztof Kwiatkowski, muzyk disco polo Paweł Jasionowski, aktor i wokalista, Sławomir Zapała oraz aktor Jakub Świderski.

Swoimi występami nowi uczestnicy będą próbowali dorównać tym, którzy zachwycili zagraniczne media oraz podbijali sieć. Oto pięć najpopularniejszych występów z programu "Twoja twarz brzmi znajomo":

Reklama

Natalia Szroeder jako Whitney Houston (1,6 miliona wyświetleń na YT)

Wokalistka, który w 2016 roku wydała płytę "NATinterpretacje", wystąpiła w czwartej edycji programu i zajęła w nim ostatecznie siódme miejsce. Jednak jej wykonanie utworu "I Have Nothing" Whitney Houston do dziś jest najpopularniejszym występem z programu. Po odcinku o Natalii Szroeder pisano nawet w Wielkiej Brytanii.

- Każda postać w programie ["Twoja twarz brzmi znajomo"] była trudna. Wokalnie najtrudniejsza była Whitney Houston - bałam się, żeby nie zrobić tu siary i obciachu, bo bym sobie nie wybaczyła, gdyby tu coś poszło nie tak - wspominała w rozmowie z Interią wokalistka.

Maria Tyszkiewicz jako Doda (1,3 miliona wyświetleń na YT)

Aktorka Maria Tyszkiewicz wystąpiła w szóstej edycji programu. Wcielała się m.in. w role Michała Szpaka oraz Axla Rose'a. Jednak to postać Dody przyniosła jej największą popularność. W ciągu miesiąca jej wersję "Dżagi" obejrzano pół miliona razy, co było trzecim wynikiem w historii programu (więcej wyświetleń w tym czasie zdobyła tylko wspomniana Szroeder i Kaja Paschalska).

"Cieszę się, że wykonanie tak bardzo się spodobało, bo nie było dla mnie łatwe. Na szczęście w przygotowaniach pomogła mi sama Doda, z którą miałam okazję się spotkać. Wiem też, że jest fanką programu i oglądała mój występ. Mam nadzieję, że jej też się spodobał!" - wspominała swój występ Tyszkiewcz.

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna (835 tysięcy wyświetleń na YT)

Aktorka w zestawieniu znalazła się również z swoim finałowym występem w programie, kiedy to zaśpiewała utwór Rihanny "Diamonds". Wykonanie przeboju sprawiło, że jurorzy wskazali Tyszkiewicz, jako zwyciężczynię szóstej edycji programu.

Kamil Bijoś jako Justin Bieber (808 tysięcy wyświetleń na YT)

Kamil Bijoś, jeden z członków chóru Sound'n'Grace, był najmłodszym uczestnikiem szóstej edycji "TTBZ". W programie wcielił się m.in. w postacie Jose Feliciano oraz Justina Biebera. I właśnie jego wykonanie "Love Yourself" zostało bardzo ciepło przyjęte przez internautów, a nawet przez fanów kanadyjskiego wokalisty.

Kaja Paschalska jako Beyonce (742 tysięcy wyświetleń na YT)

Ostatnią gwiazdą w zestawieniu jest Kaja Paschalska, która w trzeciej edycji wcieliła się w Beyonce i zaśpiewała "Single Ladies". "Beyonce jest tylko jedna, ale możliwe, że Polska właśnie znalazła jej godną następczynię" - chwalił aktorkę znaną z serialu "Klan" brytyjska gazeta "Mirror".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL