Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć": Aleksander Klepacz gościem specjalnym

"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć" to nazwa nowego programu, który możecie za darmo zobaczyć w Polsat Go. Bohaterem jest polska gwiazda, w którą wcielał się uczestnik show "Twoja twarz brzmi znajomo".

"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć" to nazwa nowego programu, który możecie za darmo zobaczyć w Polsat Go. Bohaterem jest polska gwiazda, w którą wcielał się  uczestnik show "Twoja twarz brzmi znajomo".
Tomasz Ciachorowski jako Aleksander Klepacz w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" /AKPA

Przypomnijmy, że w pierwszej połowie listopada w Polsacie zakończyła się 15. edycja popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". O wygraną rywalizowali Robert Janowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paulina Sykut-Jeżyna, Adam Zdrójkowski, Tomasz Ciachorowski, Katarzyna Łaska, Klara Williams i Krzysztof "Chris" Cugowski junior.

W składzie jury zadebiutowali wokalista grupy Ich Troje Michał Wiśniewski i reprezentant Polski na Eurowizji 2017 Gromee, którzy pojawili się u boku Małgorzaty Walewskiej i Katarzyny Skrzyneckiej.

Reklama

Zwycięzcą został Robert Janowski. To jego popisy w nowym programie "Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć" oceniał Czadoman, znany z przeboju "Ruda tańczy jak szalona" (sprawdź!). To właśnie on zwyciężył w 13. edycji "TTBZ".

"Twoja twarz brzmi znajomo. Musisz to zobaczyć" - gdzie oglądać?

W każdym odcinku nowego cyklu produkcja odwiedza jedną polską gwiazdę, w którą wciela się uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Podczas spotkania na tablecie odtwarzany jest fragment programu z udziałem "sobowtóra" - od rozmowy przed wejściem do windy, przez występ, aż po opinie jury. Oryginalna gwiazda komentuje to, co właśnie ogląda, pełni rolę piątego jurora i wyrażając swoją opinię na temat występu.

Może także przyznać notę punktową, a na końcu bohater odcinka osobiście dzieli się swoją opinią z uczestnikiem "TTBZ".

W drugim odcinku  bohaterem jest Olek Klepacz - lider grupy Formacja Nieżywych Schabuff. W 15. edycji w wokalistę wcielał się Tomasz Ciachorowski.

Oglądaj za darmo program "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsat Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL