Reklama

Reklama

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Krzysztof Cugowski nowym jurorem!

To już pewne! W nowym sezonie programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za stołem jurorskim zasiądzie jeden z najwybitniejszych polskich wokalistów, Krzysztof Cugowski. Co mówi o swoim udziale w programie?

Krzysztof Cugowski będzie oceniał uczestników w 16. edycji "TTBZ"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to hitowy program Polsatu. Emitowany od 2014 roku będzie miał wkrótce swoją 16. edycję. W programie nie zobaczymy jednak Gromee'go (sprawdź!), który zrezygnował z oceniania uczestników. Jego miejsce zajmie wieloletni wokalista Budki Suflera, Krzysztof Cugowski!

Jeszcze w ubiegłym tygodniu Gromee poinformował oficjalnie, że będzie chciał skupić się na domowych i muzycznych obowiązkach - wkrótce znów zostanie tatą. "Właśnie teraz w okresie nagrań do 16. edycji TTBZ spodziewamy się trzeciego członka Rodziny. Resumując mam nadzieję, że wszyscy to rozumieją. Chcę spędzić każdą możliwą chwilę z Sarą, Franiem i Helenką, czekając na narodziny... Już za Wami tęsknie! Trzymam kciuki za wszystkich! Trzymam kciuki za nowego członka jury i kibicuję!" - pisał Gromee [pisownia oryg.]. 

Reklama

Obok Małgorzaty Walewskiej, Michała WiśniewskiegoKatarzyny Skrzyneckiej zasiądzie posiadacz jednego z najsilniejszych głosów.

"Chciałem uprzejmie zawiadomić państwa, ze będę jurorem w popularnym programie 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To, co mnie czeka, jest dla mnie wielką zagadką i nie ukrywam, że bardzo się tego obawiam, ale biorąc pod uwagę to, że mam dosyć duże doświadczenie ogólne, to myślę, że jakoś sobie dam radę" - mówi były wokalista Budki Suflera. "Pozostaje mi zaprosić państwa do programu i patrzeć, czy robię duże błędy" - słyszymy w nagraniu.

Z decyzji cieszą się fani programu i muzyka, który jest jednym z najbardziej cenionych wokalistów w historii polskiej sceny. Syn Cugowskiego, Chris Cugowski występował w poprzedniej edycji programu, w której zajął 6. miejsce. W nowej odsłonie programu swój talent prezentować będą Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Ania Rusowicz, Andrzej Kozłowski i Danzel.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy