Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska jako Kora. Zobacz wideo

Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment drugiego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się aktorka i wokalistka Emilia Komarnicka-Klynstra, znana głównie z seriali "Na dobre i na złe" i "Ranczo".

Ewelina Lisowska jako Kora w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Reklama

Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od dziewiątej edycji tworzą Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Paweł Królikowski Katarzyna Skrzynecka. Walewska i Królikowski są w programie od pierwszej odsłony, Skrzynecka do jury dołączyła w drugiej (pierwszą wygrała jako uczestniczka). Gospodarzami show od początku są Maciej DowborPiotr Gąsowski.

Zwycięzcą poprzedniej edycji został Kazimierz Mazur, który wyprzedził Katarzynę DąbrowskąElżbietę Romanowską.

Zobacz w całości finałowy odcinek 11. edycji "TTBZ":

7 września rozpoczęła się 12. odsłona, w której udział biorą: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

Lisowska na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, z czego dwa z nich - "Aero-Plan" (posłuchaj tytułowej piosenki!) oraz "Nowe horyzonty" (sprawdź!) - pokryły się złotem. Ponadto wokalistka może pochwalić się takimi przebojami jak "W stronę słońca" i "Prosta sprawa" (posłuchaj!).

W przeszłości wokalistka brała również udział w tanecznym show "Taniec z gwiazdami", który ostatecznie udało jej się wygrać.

- Wyzwaniem będzie każda gwiazda do naśladowania, bo jestli już jesteś artystą występującym z własnym materiałem, to starasz się to robić po swojemu i każdy ma własną cząstkę, której nie do końca chce się pozbywać. Kiedy musisz nagle stać się inną osoba, to tak jakby nagle ktoś zabrał ci twoją tożsamość artystyczną. Nie wiem, czy mi piosenkarce udałoby się coś takiego wyłączyć. To bardzo trudne zadanie - mówiła wokalistka Interii, gdy jej udział w programie nie był jeszcze potwierdzony.

W drugim odcinku Ewelina Lisowska wcieli się w ikonę polskiej piosenki - Korę z zespołu Maanam.

"Świetna jest" - nie kryła zachwytu Katarzyna Skrzynecka.

Kora zmarła 28 lipca 2018 roku w wieku 67 lat.

Zobacz Korę w przeboju "Szare miraże" grupy Maanam:


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje