Reklama

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak. Zobacz wideo

Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się Ewelina Lisowska?

Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od dziewiątej edycji tworzą Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz aktorzy Paweł Królikowski Katarzyna Skrzynecka. Walewska i Królikowski są w programie od pierwszej odsłony, Skrzynecka do jury dołączyła w drugiej (pierwszą wygrała jako uczestniczka). Gospodarzami show od początku są Maciej DowborPiotr Gąsowski.

Reklama

7 września rozpoczęła się 12. odsłona, w której udział biorą: Ewelina Lisowska, Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Ruckgaber, Katarzyna Ptasińska, Łukasz Zagrobelny, Robert Koszucki, Jeremi Sikorski i Adam Strycharczuk.

Zwycięzcą poprzedniej edycji został Kazimierz Mazur, który wyprzedził Katarzynę DąbrowskąElżbietę Romanowską.

Zobacz w całości finałowy odcinek 11. edycji "TTBZ":

Po 11 odcinkach w klasyfikacji generalnej zdecydowanie prowadzi Emilia Komarnicka-Klynstra (315 pkt.), która wyprzedza Łukasza Zagrobelnego (268 pkt.) i Ewelinę Lisowską (266 pkt.).

Zobacz cały dziesiąty odcinek "TTBZ", w którym Ewelina Lisowska wystąpiła jako Christina Aguilera:

W najbliższym odcinku (sobota 16 listopada, godz. 22:10) Ewelina Lisowska wcieli się w Edytę Górniak w jej przeboju "To nie ja!".

"Edyta Górniak posiada nieprawdopodobny talent wokalny" - stwierdził Maciej Dowbor.

"Nieprawdopodobny! Chyba wyżej się już nie da wycelować. Ma takie możliwości wokalne, że ja naprawdę boję się aż jej dotknąć. W mojej wersji na pewno to będzie jakoś tak skrojone (...), co jest najciekawsze - ona nigdy nie śpiewa jej tak samo. Tak wspaniale bawi się głosem - to jest coś niesamowitego, ale zawsze masz to wrażenie WOW" - dodaje Ewelina Lisowska.

Zobacz Edytę Górniak podczas Eurowizji 1994 w piosence "To nie ja!":


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama