Reklama

Turbo oficjalnie bez wokalisty

Jak już wcześniej informowaliśmy, Grzegorz Kupczyk rozstał się z grupą Turbo. Ostatnim akordem współpracy wokalisty z legendarną formacją heavymetalową była zakończona 5 kwietnia trasa "Metal Maraton 3".

Gospodarzem trasy "Metal Maraton 3" była bydgoska grupa Chainsaw. Turbo wystąpiło w roli gościa specjalnego.

Zamykający tę trasę koncert w Poznaniu okazał się także pożegnalnym występem Grzegorza Kupczyka w barwach Turbo.

Wokalista w ostatnim czasie wielokrotnie powtarzał, że zamierza całkowicie poświęcić się swojemu zespołowi CETI, który właśnie wydał płytę "(...) perfecto mundo (...)".

"Ostatnie lata to bardzo dobry okres dla tego zespołu i niemożliwe stało się jednoczesne działanie w obu grupach. Poza tym postanowiłem wreszcie skupić się na moim życiu osobistym - miniony okres to setki godzin pracy w studio, wyjazdów na koncerty i ciągłej nieobecności w domu" - informuje Kupczyk.

Reklama

"Podkreślę, że nie jesteśmy w Turbo skłóceni, co z pewnością fani zauważyli, wręcz przeciwnie - jesteśmy wobec siebie wyjątkowo przyjaźnie nastawieni. Jedyna różnica, jaka między nami zaistniała, wyrasta z odmiennych koncepcji promowania zespołu - niestety, w praktyce uniemożliwia ona dalszą współpracę na linii ja - zespół" - dodał były już wokalista Turbo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Turbo (zespół) | Grzegorz Kupczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy