Reklama

Tulisa najlepsza, czyli skandal dźwignią handlu

Pierwszy solowy singel w dorobku 23-letniej Tulisy Contostavlos, której sekstaśma w lot obiegła światowy internet, zadebiutował na 1. miejscu oficjalnej brytyjskiej listy przebojów!

Znana z zespołu N-Dubz wokalistka przymierza się do wydania swojej debiutanckiej solowej płyty - album "Young" ukaże się we wrześniu, a tytułowy singel jest pierwszą jego zapowiedzią.

Reklama

Popularność Tulisy wzrosła gdy została jurorką "X Factor" i wręcz eksplodowała, gdy okazało się, że w internecie hula sekstaśma z jej udziałem.

Piosenkarka najpierw zaprzeczała, że to ona jest na wideo, później zdecydowała się pozwać byłego partnera za upublicznienie taśmy. Jakby tego było mało, ostatnio na lotnisku w Miami najadła się wstydu, gdyż w jej bagażu włączył się wibrator, co sprowokowało ochronę obiektu do interwencji.

Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło - erotyczne perypetie Tulisy z pewnością przyczyniły się do sukcesu tanecznego singla "Young" - zobacz teledysk:


Sprawdź tekst piosenki "Young" w serwisie Teksciory.pl!

2. miejsce brytyjskiej listy przypadło liderce poprzednich notowań, Kanadyjce Carly Rae Jepsen z hitem "Call Me Maybe". Podium uzupełnia amerykańska grupa Fun. i przebój "We Are Young".

Numerem jeden zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii została walijska wokalistka występująca pod szyldem Marina & The Diamonds. Promowany singlem "Primadonna" album "Electra Heart" jest drugim longplayem w jej dorobku.

Na 2. pozycji znalazła się tym razem Lana del Rey z wydawnictwem "Born To Die" (czytaj naszą recenzję), a na 3. miejscu figuruje lider poprzedniego notowania, czyli Jack White z płytą "Blunderbuss" (recenzja).

BBC Radio 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje