Reklama

Reklama

TSA: Koncert odwołany

W czwartek, 23 czerwca, w DK "Słowianin" w Szczecinie, miał się odbyć koncert grupy TSA. Do występu nie doszło, bo zespół został oszukany przez organizatora Janusza Adamczewskiego. Klub wydał nawet oświadczenie, iż nie będzie już współpracował z Adamczewskim. Konflikt jednak został rozwiązany polubownie, a grupa TSA wystąpi w Szczecinie 13 października br.

"To drugi przypadek w mojej 30-letniej karierze menedżera, że zmuszony jestem odwołać koncert. Jest mi bardzo przykro" - informuje Marcin Jacobson, menedżer TSA.

"Organizator, Janusz Adamczewski z firmy Hubertus-1 mimo naszych wezwań nie dopełniał podstawowych warunków zawartej na piśmie umowy, a do tego od trzech dni po prostu przed nami się ukrywa" - czytamy w oświadczeniu wystosowanym przez Jacobsona.

"W tej sytuacji zespół TSA nie ma możliwości sprawdzenia czy inne zapisy umowy - np. dotyczące organizacji koncertu, ochrony czy infrastruktury technicznej - są właściwie zrealizowane, a to może oznaczać, że bezpieczeństwo publiczności i muzyków mogło by zostać zagrożone. To zbyt wielkie ryzyko".

Reklama

Przedstawiciel TSA dodał, że zamierza podjąć kroki prawne przeciwko Adamczewskiemu.

"Wszyscy zostaliśmy oszukani przez nieuczciwego organizatora" - mówi Jacobson.

"Zespół TSA i DK Słowianin mają nadzieje, że uda nam się wspólne spotkanie w Szczecinie (jesienią). Informujemy, że nie podejmiemy już żadnej współpracy z panem Januszem Adamczewskim. Należność za bilety zwracana będzie w miejscu zakupu" - głosi oświadczenie wystosowane przez szczeciński klub, gdzie miał się odbyć koncert TSA.

Nie udało się nam skontaktować z Januszem Adamczewskim.

Ostatecznie konflikt z organizatorem został zażegnany polubownie. Z inicjatywy prokurenta spółki "Hubertus 1", Jana Iwanickiego, doszło do porozumienia, na mocy którego postanowiono, że grupa TSA wystąpi w Szczecinie 13 października br.

Zawiedzionych fanów zespół przeprasza i prosi o odrobinę cierpliwości.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy