Reklama

Reklama

Tove Lo znów pokazała nagi biust

18 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie w roli supportu grupy Coldplay wystąpi Tove Lo. Szwedzka wokalistka po raz kolejny na koncercie pokazała nagi biust, budząc entuzjazm fanów.

Tove Lo chętnie eksponuje nagi biust

Tove Lo znana jest ze swoich ekspresyjnych zachowań na scenie (m.in. często zdarza jej się pokazywać piersi publiczności).

"Tłum odpowiada mi tym samym - fani i fanki. Nie mam potrzeby, aby przepraszać. Ale ponieważ jestem kobietą, muszę. Jest wiele gorszych rzeczy ode mnie i mojej waginy" - mówiła wokalistka w jednym z wywiadów.

Tym razem nagi biust mogli zobaczyć uczestnicy środowego (15 marca) koncertu w Manchesterze. Wiadomość o "szokującym" zachowaniu 29-letniej wokalistki po raz kolejny obiegła media.

W lutym w rozmowie z "Time Out New York" Szwedka przyznała, że nie wstydzi się pokazywać publicznie swoich piersi. Na okładce magazynu również pojawiła się rozebrana.

Reklama

Jednym z tematów rozmowy z Tove Lo był jej film krótkometrażowy "Fairy Dust". Wokół produkcji pojawiło się wiele kontrowersji. Obraz tymczasowo został zdjęty z Youtube ze względu na nieodpowiednie treści. Niedługo potem wrócił do serwisu, jednak mogą obejrzeć go jedynie widzowie dorośli.

Sprawdź tekst utworu "Fairy Dust" w serwisie Teksciory.pl!

"Poważnie, nie mamy żadnych problemów, gdy widzimy, jak ktoś strzela komuś w głowę? Tak, masturbuję się. Dlaczego dla wielu kobieca seksualność jest taka przerażająca" - zastanawiała się Lo.

Tove Lo obecnie uważana jest za jedną z najśmielszych gwiazd w branży muzycznej. Jednak Szwedka w ogóle nie przejmuje się przyszłymi konsekwencjami. "Nie myślę o tym. Wiele gwiazd mówi, że coś chciały zrobić, ale ktoś im nie pozwala. Nigdy tego nie doświadczyłam" - dodała.

Wokalistka obecnie promuje debiutancki album "Lady Wood", który ukazał się w październiku 2016 roku. Wydała też wizualny projekt "Fairy Dust" zawierający teledyski do utworów z "Lady Wood": "True Disaster", "Influence", "Lady Wood", "Cool Girl" i "Vibes".

Udział w trasie z Coldplay nie jest przypadkiem - Tove Lo wystąpiła gościnnie w piosence "Fun" z ostatniego albumu Brytyjczyków.

Dzień po występie przed Coldplay Szwedka da samodzielny koncert w Klubie Stodoła w Warszawie (19 czerwca).

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje