Reklama

Reklama

To już koniec. O co się pokłócili?

Raper Drake definitywnie zerwał znajomość z piosenkarką Rihanną.

Jak twierdzi brytyjski magazyn "Heat", kanadyjski gwiazdor hip hopu Drake postanowił zakończyć burzliwy romans z wokalistką pop Rihanną.

Według doniesień, raper miał w stosunku do piosenkarki poważne plany matrymonialne. Niestety, spotkał go poważny zawód.

"Oddał Rihannie swoje całe serce, a ona je podeptała" - czytamy.

"Drake powiedział Melissie Forde, najlepszej przyjaciółce Rihanny, żeby zapomniała o nim, skasowała jego numer telefonu i nigdy nie przychodziła wypłakać mu się w ramię, gdy czuje się zraniona albo samotna" - twierdzi rozmówca "Heat".

Według magazynu, Drake nie tolerował częstych kontaktów Rihanny z jej byłym chłopakiem wokalistą Chrisem Brownem. Przypomnijmy, że na tym tle doszło do bójki pomiędzy świtą rapera a ochroniarzami piosenkarza.

Reklama

"Rihanna nie jest w stanie znieść sytuacji, gdy inny mężczyzna stara się jej coś narzucić. A tak było w przypadku Drake'a, który zabronił jej rozmawiać z Chrisem" - ujawnia "Heat".

"Mieli poważną kłótnię. Żaden inny mężczyzna nie traktował jej tak dobrze, jak czynił to Drake i z tego powodu Rihanna czuje smutek. Jednocześnie jest na tyle dumna i ma tak rozdmuchane ego, że nie potrafi przyznać się do winy i przeprosić" - komentuje informator magazynu.

Zobacz teledyski Rihanny na stronach INTERIA.PL!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy