Reklama

Timberlake nie dogonił R Kelly'ego

Mimo sukcesu ostatniej trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii, Justin Timberlake nie zdołał zdetronizować R Kelly'ego na liście najlepiej sprzedawanych singli na Wyspach. Jego utwór "Rock Your Body" zadebiutował na drugim miejscu zestawienia. Na szczycie, jak tydzień temu, znajduje się singel "Ignition Remix" amerykańskiego wokalisty, który poprzedni wielki hit, "I Believe I Can Fly", wylansował w 1997 roku.

Big Brovas utrzymali trzecie miejsce z poprzedniego notowania, blokując dostęp na podium kolejnej nowości. Jest nią singel grupy Stereophonics, o intrygującym tytule "Madame Helga".

Reklama

Girls Aloud i Sean Paul powoli osuwają się w dół zestawienia. Singel "No Good Advice" tego pierwszego zespołu, który wypłynął dzięki programowi "Popstars", w drugim tygodniu po premierze spada z 2. na 5. miejsce. Natomiast nowa propozycja pochodzącego z Jamajki wokalisty, "Get Busy", spada z 4. na 6. pozycję.

Na 7. miejscu debiutuje singel "Never Gonna Get Us" zespołu, którego nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać, czyli Tatu. To całkiem niezły wynik młodocianych Rosjanek, biorąc pod uwagę, że niedawno odwołano ich brytyjskie koncerty, ze względu na znikome zainteresowanie słuchaczy.

Oczko niżej wskoczyła spoza listy nowa propozycja dowodzonego przez DJ-a Chrisa Shepparda zespołu Love Inc., "Broken Bones". Wciąż dobrze trzyma się lider sprzed kilku tygodni, Tomcraft i jego "Loneliness" - tym razem na 9. miejscu Na 10. pozycji Craig David do spóki ze Stingiem i ich wspólny utwór "Rise & Fall".

W drugiej dziesiątce tylko jedna premiera - na 17. miejscu zadebiutowała Sonique z piosenką "Can't Make Up My Mind".

O ile wśród najpopularniejszych singli Justin Timberlake musiał uznać wyższość R Kelly'ego, to już wśród płyt długogrających nie miał sobie równych. Znajdujący się na liście już od 29 tygodni album "Justified", tak jak przed tygodniem, wylądował na samym szczycie zestawienia.

Na drugim, również bez zmian, czwarta płyta duetu White Stripes, "Elephant", zaś oczko niżej Evanescence z albumem "Fallen" (awans z 6. miejsca).

Wysoko, bo na 7. pozycji, zadebiutowało wydawnictwo "Deftones" amerykańskiego zespołu o takiej samej nazwie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: utwór | Justin Timberlake | timberlake | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje