Reklama

Reklama

"The Voice of Poland": Kim jest Karol Wasilewski, który podbił serca nastolatek?

Słowami "Szpaku, mój rumaku" rozbawił oglądających "The Voice of Poland" do łez. Jednak oprócz poczucia humoru Karol Wasilewski zaintrygował trenerów i publiczność swoim głosem.

Karol Wasilewski po występie w "The Voice of Poland" zdobył sporo fanek

17-letni Karol Wasilewski w "The Voice of Poland" wykonał utwór "Stay" Rihanny i Mikky Ekko i odwrócił cztery fotele.

Posłuchaj utworu "Stay" w serwisie Teksciory.pl!

"Karol, pięknie ci brzmią te dolne rejestry. Z lekkim matem, ale bardzo pewnie. Bardzo dobrze to brzmiało, światowo" - chwaliła Patrycja Markowska.

Reklama

"Fantastyczne było to, że to pokazałeś nam swoją interpretację tego numeru, a to nie jest takie proste. Pokazałeś kawałek swojej osobowości" - dodał Michał Szpak.

"Mnie się bardzo podobało, że ty płynąłeś. Nie było presji, zbędnego ciśnienia. To było piękne, subtelne, delikatne. Przez chwilę myślałem, że to śpiewa kobieta. Dzięki temu twój głos jest unikatowy" - czarował Grzegorz Hyży.

Karol Wasilewski w "The Voice of Poland". Zobacz wideo:

Sam Wasilewski niezbyt długo zastanawiał się nad wyborem trenera i zdecydował się na Michała Szpaka, mówiąc do niego: "Szpaku mój rumaku, wybieram ciebie!".

Już teraz wokalista uważany jest za jednego z faworytów, a jego występ komentujący ocenili jako bliski ideału. Czy uczestnik ma szansę na wygranie programu? O tym dowiemy się w kolejnych odcinkach.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje