Reklama

"The Voice..." bez Piasecznego i Szpaka? Jest komentarz TVP

Andrzej Piaseczny 50. urodziny świętował z grupą znajomych, a w sieci pojawiły się nagrania i zdjęcia z przyjęcia. Jego wypowiedzi wzburzyły władze TVP. To wywołało falę pytań od widzów, co dalej z jego rolą trenera w "The Voice Senior". Pojawił się komentarz stacji.

Michał Szpak i Andrzej Piaseczny zostaną odsunięci od "The Voice..."?

6 stycznia Piaseczny skończył 50 lat. Wielu podkreśla, że czas się dla niego zatrzymał, a wokalista wciąż może chwalić się nienagannym wyglądem.

Reklama

Symboliczną datę piosenkarz celebrował w grupie znajomych, wśród których znaleźli się m.in. Adam "Nergal" Darski Majka Jeżowska. Przyjaciele zaśpiewali mu przerobioną wersję "Śniadania do łóżka" (sprawdź!), w której można było usłyszeć m.in. "Nowa płyta na pół wieku / a tyś jurny wciąż człowieku". 

Wnieśli także toast, podczas którego wokalista niespodziewanie wyraził swoje poglądy polityczne, dotyczące polskich partii. Nagranie z urodzin pojawiło się na InstaStory Nergala. 

Zachowanie piosenkarza wywołało burzę w sieci, a do nagrania odniosło się TVP, z którym Piaseczny jest związany jako juror programu "The Voice Senior"

Telewizja Polska oświadczyła, m.in. że "nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny oraz że "wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej".

Zaznaczyli również, że "przy kolejnych produkcjach będą brali pod uwagę zachowanie artystów w życiu prywatnym". To wywołało przypuszczenia, że widzowie nie zobaczą wokalisty w kolejnych edycjach. Pojawiły się również pytania, co do udziału w programie Michała Szpaka, który zasiada w fotelu trenera "The Voice of Poland". Przypomnijmy, że Szpak wziął udział w przedstawieniu związanym ze Strajkiem Kobiet (sprawdź!). Wydarzenie zostało zorganizowane pod domem Jarosława Kaczyńskiego.  

Redakcja plotek.pl zwróciła się do TVP z pytaniem, czy widzowie zobaczą obu trenerów w kolejnych edycjach. "Skład jurorów formatu 'The Voice...' jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie" - odpowiedziała stacja.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | Michał Szpak | Andrzej Piaseczny | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje