Reklama

Reklama

The Rolling Stones w Chorzowie!

Nieoficjalnie udało nam się potwierdzić informacje o tym, że 17 czerwca 2006 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie wystąpi grupa The Rolling Stones! W połowie września taką wiadomość podał Zbigniew Hołdys w felietonie publikowanym na stronach INTERIA.PL.

Stonesi obecnie promują płytę "A Bigger Bang", która ukazała się 5 września. Trasa koncertowa rozpoczęła się 21 sierpnia w Bostonie. Po Ameryce Północnej ekipa Micka Jaggera przeniesie się do Ameryki Południowej, Japonii i w końcu zaglądnie do Europy.

14 sierpnia 1998 roku na Stadionie Śląskim odbył się ostatni koncert Stonesów w Polsce. Grupa wówczas promowała poprzednika "A Bigger Bang" - płytę "Bridges To Babylon".

- Na razie oficjalnie wciąż nic nie wiemy na ten temat. Były jedynie zapytania co do miesiąca, że coś takiego może się wydarzyć - mówi INTERIA.PL Adam Pawlicki, zastępca kierownika działu organizacji imprez i marketingu Stadionu Śląskiego.

Reklama

Na nieoficjalnych zagranicznych serwisach fanów The Rolling Stones także pojawiły się już wciąż niepotwierdzone informacje o koncercie w Chorzowie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Guardian | The Rolling Stones | Chorzów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama