Reklama

The Rolling Stones: "Nie atakujemy Busha"

Mick Jagger, wokalista słynnej brytyjskiej grupy The Rolling Stones, zaprzeczył jakoby jej nowy utwór "Sweet Neo Con" był bezpośrednią krytyką George'a W. Busha. Piosenka trafi na kolejny album zespołu, zatytułowany "A Bigger Bang", który pojawi się we wrześniu.

Frontman "Stonesów" przyznał, że tekst "Sweet Neo Con" atakuje niektóre działania administracji Busha, ale nie dotyczy bezpośrednio prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Reklama

"Tak naprawdę piosenka nie jest wymierzona przeciwko jakiejś osobie. Nie jest także atakiem na prezydenta Busha. Jeżeli tak by było, na pewno nie nosiłaby tytułu Sweet Neo Con" - powiedział Jagger w amerykańskim programie "Extra".

Piosenka zawiera między innymi słowa: "Nazywasz siebie chrześcijaninem, a ja nazywam ciebie hipokrytą/ Nazywasz siebie patriotą, a ja nazywam ciebie kupą gówna".

"Sweet Neo Con" znajdzie się na pierwszym od ośmiu lat studyjnym albumie The Rolling Stones z premierowym materiałem, zatytułowanym "A Bigger Bang", który do sklepów trafi 5 września.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | piosenka | The Rolling Stones | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje