Reklama

The Rolling Stones na znaczkach pocztowych

Mick Jagger, Keith Richards, Ronnie Wood i Charlie Watts dostąpili w Austrii zaszczytu do niedawna dostępnego jedynie dla głów państwa i to często dopiero po śmierci. Podobizny muzyków znalazły się bowiem na serii znaczków wydanych przez tamtejszą pocztę.

Austriacka poczta wydała w sumie milion znaczków, które kosztują po 0.55 euro za sztukę. Na tym jednak nie koniec atrakcji, bowiem przygotowano również paczkę, do której oprócz znaczków włożono album koncertowy Stonesów oraz 40-stronicową książeczkę ze zdjęciami z obecnej trasy "40 Licks Tour 2002/03".

Reklama

Pomysł na niespodzianki dla fanów trzeba uznać za trafiony i przygotowany w samą porę, bowiem w środę, 18 czerwca, The Rolling Stones zagrają w ramach swej jubileuszowej trasy koncert w Wiedniu, na stadionie im. Ernsta Happela. Oczywiście wszystkie bilety zostały sprzedane.

"Po 40. latach grania rock and rolla nieczęsto doświadczasz czegoś po raz pierwszy. Zespół jest tym pomysłem absolutnie zachwycony" - powiedział rzecznik The Rolling Stones.

Przypomnijmy, że na stronach INTERIA.PL można kupić bilet na koncert The Rolling Stones w Pradze, który odbędzie się 27 lipca w Letna Park. Aby zamówić bilet kliknij tutaj!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bilet | The Rolling Stones | Ronnie Wood | Mick Jagger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje