Reklama

The Rolling Stones: Koncerty odłożone

W poniedziałek, 22 maja, poinformowano, że Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, powrócił do swojego domu w Stanach Zjednoczonych ze szpitala w Nowej Zelandii. Jednak powrót muzyka do zdrowia przedłuża się, w związku z czym zespół przesunął pierwsze 15 koncertów z europejskiej części trasy. Oznacza to, że legenda rock'n'rolla nie wystąpi w Warszawie 18 czerwca.

Przypomnijmy, że pod koniec kwietnia Keith Richards spadł z palmy kokosowej na wakacjach na wyspie Fidżi. Muzyk trafił do szpitala w Nowej Zelandii. Początkowo mówiono, że gitarzysta doznał tylko wstrząsu mózgu.

Reklama

Kolejne informacje brzmiały jednak poważniej - ostatecznie Richards przeszedł operację usunięcia krwi, która wylała mu się do mózgu na skutek upadku.

Zespół zdecydował się przełożyć koncerty zaplanowane na maj. Teraz The Rolling Stones ogłosili, że ulegną zmianie terminy 15 występów, w tym także na lotnisku Bemowo w Warszawie. Odwołano również koncerty m.in. w Barcelonie, Madrycie, Paryżu (dwa występy), Brnie, Wiedniu, Mediolanie, Atenach i Zagrzebiu.

Te informacje potwierdziła również agencja Odyssey, organizator koncertu w Warszawie.

Według zapowiedzi, nowe terminy mają zostać podane w ciągu najbliższych kilku dni. Europejska część trasy "A Bigger Bang" ma się ostatecznie rozpocząć na 8 lipca, choć miejsce nie jest jeszcze znane. Pierwszy koncert, który nie został przesunięty, wypada 10 lipca w niemieckiej Norymberdze.

Zobacz teledyski The Rolling Stones na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: gitarzysta | Guardian | trasy | muzyka | Warszawa | koncerty | The Rolling Stones | Keith Richards

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje