Reklama

The Rolling Stones i Superbowl

Rockowi weterani z The Rolling Stones wystąpią podczas przerwy w finale mistrzostw futbolu amerykańskiego (Superbowl) w 2006 roku. To wydarzenie zaliczane jest do największych widowisk w Stanach Zjednoczonych, przyciągając miliony widzów przed telewizory. Impreza odbędzie się 5 lutego 2006 roku w Detroit.

"Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że zagramy przed milionami fanów jednego z najbardziej interesujących i oczekiwanych sportowych wydarzeń roku" - mówią członkowie The Rolling Stones.

Reklama

Analitycy przewidują, że w 2006 roku finał Superbowl obejrzy ponad 130 milionów widzów.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać jedną z najwspanialszych rock'n'rollowych grup w historii na Superbowl. W związku z tym, że obchodzimy 40. rocznicę Superbowl, znakomicie pasuje do tego współpraca z The Rolling Stones, których muzyka od lat zachwyca publiczność na całym świecie" - komplementuje ekipę Micka Jaggera i Keitha Richardsa jeden z szefów ligi futbolu amerykańskiego NFL.

Przypomnijmy, że właśnie ogłoszono, że 27 maja 2006 roku rozpocznie się europejska trasa Stonesów. Rockmani przyjadą także do Polski, gdzie zagrają 18 czerwca (warszawskie lotnisko Bemowo).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | The Rolling Stones

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje