Reklama

The Dumplings nagrali kawałek, który promuje prezerwatywy. Posłuchaj "Bez słów"

Nowy singel i klip do utworu "Bez słów" to efekt współpracy zespołu The Dumplings z marką produkująca prezerwatywy. Chcą tym samym zachęcić do cieszenia się bliskością, ale też zwrócić uwagę na kwestię bezpieczeństwa oraz promować większą świadomość i otwartość społeczną na temat seksualności.

The Dumplings bierze udział w kampanii promującej prezerwatywy

Utworem "Bez słów" The Dumplings chce zachęcić do cieszenia się z gorących letnich nocy, które mogą stać się jeszcze przyjemniejsze, jeśli zaczniemy cieszyć się bliskością i seksem, ale w bezpieczny sposób.

Reklama

"Kawałkiem 'Bez słów' chcemy mówić o tym, że dwójka ludzi może i powinna wspólnie cieszyć się seksem. Jest to coś naturalnego i unikalnego jednocześnie. Każda relacja jest inna, bo każdy z nas jest inny, jednak to, co je łączy to emocje i bliskość. To piękne, gdy dwoje ludzi się kocha i sprawia sobie wzajemną przyjemność. Korzystajcie z lata, pielęgnujcie swoje relacje lub poznawajcie nowych ludzi, zakochujcie się – zawsze bezpiecznie" – powiedziała Justyna Święs z The Dumplings.

"O uczuciach i seksie trzeba rozmawiać, dzielić się zarówno swoimi emocjami, jak i doświadczeniem. Dzięki temu wzajemnie się uczymy, wspieramy, możemy bardziej o siebie zadbać. To bardzo ważny krok na drodze do budowania większej świadomości oraz otwartości, które dzięki temu projektowi możemy promować. Ma on dla nas wymiar kampanii społecznej i bardzo cieszy nas fakt, że jesteśmy jego częścią" – dodał Kuba Karaś.

Sprawdź tekst utworu "Bez słów" w serwisie Teksciory.pl

Piosenka "Bez słów" swoją premierę miała 14 czerwca. Muzykę skomponował Kuba Karaś, tekst napisała Justyna Święs. Utwór utrzymany jest w charakterystycznej stylistyce zespołu i elektropopowym brzmieniu.

Klip do singla wyreżyserowany został przez Daniela Jaroszka. Wystąpiły w nim cztery prawdziwe pary, które nie posiadały aktorskiego doświadczenia. Są one bardzo zróżnicowane by pokazać, że temat seksu dotyczy każdego, niezależnie od wieku, płci czy stażu związku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Dumplings

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje