Reklama

The Crown bez kokosów

Chociaż pozycja szwedzkiej formacji The Crown jest na deathmetalowej scenie coraz mocniejsza, muzycy zespołu wciąż ledwie wiążą koniec z końcem. Janne Saarenpää, perkusista zespołu, twierdzi że m.in. dlatego odszedł od nich Johan, poprzedni wokalista. Ale wszystko dobre, co dobrze się kończy - na nowej płycie, zatytułowanej "Crowned In Terror", śpiewa z nimi Tomas Lindberg, znany m.in. z At The Gates i Lock Up.

"Z trasy nigdy nie przywozimy żadnych pieniędzy - wręcz przeciwnie, w domu czekają na nas zwykle rachunki do zapłacenia. Po nas to zawsze jakoś spływało, ale Johan był wkurzony, bo jest typem człowieka, który lubi otaczać się tymi wszystkimi zabawkami - kolekcjonuje płyty, filmy na DVD, ma dobry, pięknie utrzymany samochód... To wszystko kosztuje, a z The Crown kokosów nie mamy. Pewnego dnia Johan postanowił więc coś zmienić w swoim życiu. Ożenił się, znalazł sobie normalną pracę i mam nadzieję, że teraz jest szczęśliwy" - powiedział Janne w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że sytuacja finansowa grupy powoli zmierza ku lepszemu.

Reklama

"Do tej pory godziliśmy się na takie warunki, by kosztem sporych wyrzeczeń grać jak najwięcej, w jak najlepszym towarzystwie i dla możliwie największej publiczności. Teraz jednak zamierzamy wynegocjować z agencją koncertową nowy kontrakt, który zapewniał nam będzie jakiś dochód. Nie chcemy wielkiej forsy, ale przydałoby się chociaż tyle, żebyśmy mieli za co żyć po powrocie do domu" - stwierdził perkusista The Crown.

Przeczytaj wywiad z The Crown!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: At The Gates | The Crown | perkusista | kokosy | Guardian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje