Reklama

The Cranberries: Muzyka to najbezpieczniejszy narkotyk

Do koncertu irlandzkiej formacji The Cranberries w katowickim "Spodku" zostały już tylko niecałe dwa tygodnie i fani z coraz większą niecierpliwością czekają na chwilę, kiedy będą mogli zobaczyć wokalistkę Dolores O'Riordan i jej kolegów na żywo. Członkowie zespołu obiecują wspaniały występ i nic w tym dziwnego, skoro muzyka jest ich prawdziwą miłością.

Grupa przywiezie ze sobą cały sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, aby zapewnić jak najlepszą jakość koncertowego show. Sprzęt, który jest tak wyspecjalizowany, że niemożliwe byłoby zastąpienie go jakimkolwiek odpowiednikiem najlepszych polskich firm nagłośnieniowych, przyjedzie do naszego kraju w specjalnym konwoju składającym się z czterech ciężarówek i trzech autobusów.

Reklama

Jednak żaden sprzęt nie jest w stanie dać odpowiedniego efektu, jeśli sami muzycy nie prezentują wysokiego poziomu. W przypadku The Cranberries takich obaw nie ma. Członkowie irlandzkiej grupy przyznają, że muzyka jest całym ich światem, a Dolores stwierdziła nawet, iż jest ona najlepszym i najbezpieczniejszym narkotykiem.

"To wspaniała odskocznia. Myślę, że jest świetnie, kiedy dzieciak nauczy się grać i w ten sposób będzie mógł wyrazić siebie. To stosunkowo bezpieczne, choć tak jak we wszystkim, tak i tu są dobre i złe strony. Wiąże się to z pokusami, jest w tym jednocześnie siła i słabość, piękno i brzydota - i wiele innych rzeczy. Ale potrzebujemy muzyki, bez niej świat nie byłby tym, czym jest" - powiedziała wokalistka The Cranberries w wywiadzie dla radia RMF FM.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem biletu na koncert The Cranberries w Polsce, powinny się pospieszyć. Nie ma już od miesiąca biletów na sektory VIP, kończą się też miejsca na sektory czerwone.

Przypominamy także, iż od poniedziałku, 15 kwietnia, cena biletów wzrasta o 10 zł, a już pod koniec tego tygodnia kończy się sprzedaż we wszystkich rejonach Polski, poza Śląskiem, Krakowem i Warszawą.

Aby zamówić bilety, można skorzystać ze strony internetowej: < a href="http://cranberries.interia.pl"> http://cranberries.interia.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guardian | na żywo | sprzęt | narkotyk | muzyka | muzyka. | The Cranberries

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje