Reklama

Tercet Egzotyczny: Izabela Skrybant-Dziewiątkowska w szpitalu

Dwa dni po występie na Festiwalu w Opolu Izabela Skrybant-Dziewiątkowska trafiła do szpitala. "Teraz najważniejsze jest zdrowie" - podkreśla wokalistka Tercetu Egzotycznego.

Izabela Skrybant-Dziewiątkowska (Tercet Egzotyczny) w Opolu

Tercet Egzotyczny był jedną z gwiazd koncertu "After Party" kończącego 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Reklama

Co ciekawe, dla Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej i jej zespołu był to dopiero pierwszy występ podczas święta polskiej piosenki, choć grupa działa nieprzerwanie od 1963 r.

"Wszyscy powtarzali mi, że jestem bardzo żółta. Czułam się przy tym trochę osłabiona" - mówi w "Fakcie" 76-letnia wokalistka, która po dwóch dniach trafiła do lekarza.

Ten stwierdził u niej żółtaczkę i podjął decyzję, że karetka od razu przewiezie panią Izabelę do szpitala. Obecnie gwiazda przechodzi tam teraz dalsze badania.

"Miałam nagrywać płytę, ale ona poczeka. Teraz najważniejsze jest zdrowie" - podkreśla liderka Tercetu.

"Fakt" przypomina, że niedawno wokalistka przeszła zabieg usunięcia zaćmy.

Tercet Egzotyczny to obecnie Izabella Skrybant-Dziewiątkowska, Janusz Konefał, Sławomir Marcinkowski oraz śpiewające w chórkach Katarzyna Dziewiątkowska, Anna Dziewiątkowska i Gaja Tyralska. Katarzyna i Anna to córki liderki Tercetu Egzotycznego.

Grupa w 2018 r. świętować będzie 55-lecie swojego istnienia. Z tej okazji tuż przed Opolem zespół wypuścił nowy singel "Nieposkromiona Samba", który zapowiada szykowany na czerwiec 2018 r. nowy album z premierowymi piosenkami.

Sprawdź słowa piosenki "Nieposkromiona Samba" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tercet Egzotyczny | Izabela Skrybant-Dziewiątkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje