Reklama

Teledysk na weekend

Michael Gray to uznana firma w środowisku DJ-skim. Artysta współpracował dotąd między innymi z legendą muzyki house Full Intention i z Petem Tongiem. Pod koniec 2004 roku ukazał się jego debiutancki singel "The Weekend", który obecnie wyrusza na podbój Ameryki. A na stronach INTERIA.PL możesz już obejrzeć pełen atrakcyjnych kobiet klip do tej przebojowej kompozycji.

"The Weekend" to pierwszy singel Gray'a sygnowany tylko jego nazwiskiem. Wcześniej DJ był członkiem Full Intention i współpracował z Petem Tongiem, ojcem chrzestnym muzyki dance.

Reklama

Na rozkładzie ma również remiksy dla tak uznanych wykonawców, jak George Michael, Jennifer Lopez, Sugababes czy Christina Milian.

W 2004 roku Gray postanowił zadebiutować na własną rękę. Efektem jego solowej pracy jest singel "The Weekend", który ma szansę stać się obowiązkowym przebojem na każdym klubowym parkiecie.

Kompozycja, w której głosu użyczyła Shena, opowiada o początku tytułowego weekendu, na który oczekują wszyscy, a który powinien rozpocząć się właśnie przy dźwiękach utworu Gray'a.

Ilustruje go interesujący klip, w którym oprócz seksownych pracownic biurowych, główną role odgrywa... kserokopiarka.

A już teraz możesz obejrzeć klip do "The Weekend" w nowym serwisie INTERIA.PL z teledyskami.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael | Michael Gray

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje