Reklama

Reklama

#TBT: Jak wyglądała 16-letnia Beyonce?

Beyonce dzięki płycie „Lemonade” w ostatnich tygodniach jest na ustach wszystkich. A jak wyglądała w wieku 16 lat? Zobaczcie nagranie poniżej.

Jak wygladała 16-letnia Beyonce?

"Cześć, jestem Beyonce. Beyonce Giselle Knowles. Skończyłam 16 lat jakieś 5 dni temu, a moja data urodzenia to 4 września 1981 roku. Jestem zodiakalną panną" - tak zaczyna się filmik z przyszłą gwiazdą, który kilkakrotnie pojawiał się w sieci.

Młoda Beyonce tłumaczy również, że jest liderką i matką grupy Destiny’s Child.

Nastolatka na filmiku rozprawia również o priorytetach w życiu. Jednym z nich jest Bóg.

Reklama

"Miejcie Boga w sercu na pierwszym miejscu oraz módlcie się co noc. I bądźcie szczerzy w swoich modlitwach" - doradza Beyonce, dodając, że należy również zostać pokornym, a gdyby ktoś spotkał ją w przyszłości i nie była pokorna, może uderzyć ją w twarz.

Beyonce dodatkowo zachęca do spełniania marzeń, nawet jeżeli padniemy ofiarą krytyki.

Na koniec nastolatka podzieliła się swoimi marzeniami. Miała ona nadzieje, że założy swoją wytwórnię płytową oraz zostanie menedżerką tak, jak jej tata.

Co prawda marzenie wokalistki o własnej wytwórni płytowej jeszcze się nie spełniło, ale gwiazda nie może narzekać na brak popularności. Ponadto poczyniła już pierwsze kroki jako menedżerka. Jej współpracownicy zaproponowali kontrakty trzem nastolatkom - Chloe i Halle Bailey oraz Sophie Beem.

Zobacz przemowę 16-letniej Beyonce:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje