Reklama

Reklama

Taylor Swift zgodziła się na wers w utworze Kanye Westa "Famous"?

Jak twierdzi Kanye West, wokalistka miała zgodzić się na wulgarną linijkę na swój temat, twierdząc, że całość będzie zabawna.

Jak twierdzi Kanye West, wokalistka miała zgodzić się na wulgarną linijkę na swój temat, twierdząc, że całość będzie zabawna.
Taylor Swift zgodziła się na kontrowersyjny fragment tekstu? /Larry Bussacca /Getty Images

Kanye West w ostatnich dniach zasypuje media nowymi informacjami na temat swojej płyty "The Life of Pablo". Jest również bardzo aktywny na Twitterze.

12 lutego postanowił on wyjaśnić problematyczny fragment utworu "Famous" na temat Taylor Swift. Przypomnijmy, że w tekście znajduje się linijka "Mógłbym uprawiać seks z Taylor. Sprawiłem, że ta zdzira stała się sławna". Jest to nawiązanie do incydentu z MTV VMA 2009, kiedy to West przeszkodził Swift w odbiorze jej nagrody.

Reklama

"Nie zdissowałem Taylor Swift. Nigdy jej nie zdissowałem" - napisał w pierwszym wpisie dotyczącym wokalistki West.

W kolejnych wytłumaczył, że rozmawiał z Swift na temat tej linijki tekstu. Gwiazda miała przyznać, że jest to zabawny fragment i dać swoje przyzwolenie, a nawet sama wyjść z pomysłem. Ponadto West stwierdził, że słowo "bitch" jest w hip hopie na porządku dziennym.

Przy okazji internauci dopatrzyli się również odniesienia do sekstaśmy Kim Kardashian w utworze "Highlights". West w jednym z tweetów również wspomniał o tym, iż jego żona dała mu błogosławieństwo na jeden z tekstów. Być może chodziło właśnie o fragment o niej.

Nieco później West poprosił również Marka Zuckerberga o gigantyczny zastrzyk gotówki na jego pomysły. Przyznał również, że ma 53 miliony dolarów długu.

Przypomnijmy, że 11 lutego płyta "The Life of Pablo" miała swoją oficjalną premierę w hali Madison Square Garden. Nieco później trafiła do odsłuchu w serwisie Tidal.

Sprawdź tekst utworu "NO MORE PARTIES IN L.A." w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL