Reklama

Reklama

Taylor Swift sparodiowana w słusznym celu

Organizacja Global Citizen opublikowała parodię utworu i teledysku "Look What You Made Me Do" Taylor Swift. Jest to część kampanii charytatywnej.

Taylor Swift w teledysku "Look What You Made Me Do"

"Look What You Made Me Do" to pierwszy singel Taylor Swift, który promował jej nowy album "Reputation". Płyta ukazała się 10 listopada.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Look What You Made Me Do" w serwisie Teksciory.pl!

Szefowie organizacji Global Citizen postanowili wykorzystać utwór Swift do swojej kampanii społecznej. Ich nagranie zatytułowane "Look Where Some People Poo" (ang. zobacz, gdzie niektórzy ludzie robią kupę), które jest parodia piosenki, ma ona na celu w komediowy sposób zwrócić uwagę na problematykę sanitarną w słabiej rozwiniętych częściach świata.

Reklama

Jak wspomniano na stronie internetowej organizacji charytatywnej, 4,5 miliarda ludzi na całym świecie ma ograniczony lub żaden dostęp do bezpiecznych i działających toalet oraz urządzeń sanitarnych, a kolejne 892 miliony nie mają innego wyjścia, jak "załatwić się" na zewnątrz lub do naturalnych zbiorników wodnych, przyczyniając się tym do rozprzestrzeniania śmiertelnych chorób.

W przeszłości piosenki Adele i Bruno Mars zostały sparodiowane na platformie Global Citizen, aby promować świadomość reform Kongresu USA i praw kobiet.

Zobacz parodię "Look Where Some People Poo":

Zobacz teledysk "Look What You Made Me Do":

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje