Reklama

Reklama

​Taylor Swift pracuje nad nową płytą?

Zagraniczne media donoszą, że Taylor Swift jest "całkowicie skupiona" na pracy nad nowym albumem.

Zagraniczne media donoszą, że Taylor Swift jest "całkowicie skupiona" na pracy nad nowym albumem.
Taylor Swift wyda płytę-niespodziankę? /Shirlaine Forrest /Getty Images

Ostatnia płyta Taylor Swift zatytułowana "1989" ukazała się w 2014 roku i odniosła duży sukces na całym świecie. Za wydawnictwo amerykańska wokalistka zgarnęła mnóstwo nagród, a jedną z ważniejszych była statuetka Grammy dla albumu roku.

W maju 2016 roku Swift udzieliła wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym zapowiedziała, że robi sobie przerwę od mediów i muzyki. Serwis E! News, cytując wypowiedź osoby z otoczenia gwiazdy, podaje, że wokalistka jest "całkowicie skupiona" na pracy nad nowym materiałem.

"Taylor od kilku miesięcy tworzy i nagrywa jej nowy album w Nashville. Pracuje nad tym przez całą dobę i wkrótce coś ogłosi. Jest naprawdę podekscytowana nową muzyką i już nie może się doczekać aż podzieli się nią ze swoimi fanami" - czytamy w relacji E! News. 

Reklama

Ostatnim koncertem wokalistki był występ 4 lutego w Houston, w Teksasie, w ramach imprezy poprzedzającej Super Bowl. Amerykańska gwiazda zasmuciła wówczas miliony swoich fanów na całym świecie, deklarując, że jest to jej jedyny koncert w 2017 roku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy