Reklama

​Taylor Swift pracuje nad nową płytą?

Zagraniczne media donoszą, że Taylor Swift jest "całkowicie skupiona" na pracy nad nowym albumem.

Taylor Swift wyda płytę-niespodziankę?

Ostatnia płyta Taylor Swift zatytułowana "1989" ukazała się w 2014 roku i odniosła duży sukces na całym świecie. Za wydawnictwo amerykańska wokalistka zgarnęła mnóstwo nagród, a jedną z ważniejszych była statuetka Grammy dla albumu roku.

Reklama

W maju 2016 roku Swift udzieliła wywiadu dla magazynu "Vogue", w którym zapowiedziała, że robi sobie przerwę od mediów i muzyki. Serwis E! News, cytując wypowiedź osoby z otoczenia gwiazdy, podaje, że wokalistka jest "całkowicie skupiona" na pracy nad nowym materiałem.

"Taylor od kilku miesięcy tworzy i nagrywa jej nowy album w Nashville. Pracuje nad tym przez całą dobę i wkrótce coś ogłosi. Jest naprawdę podekscytowana nową muzyką i już nie może się doczekać aż podzieli się nią ze swoimi fanami" - czytamy w relacji E! News. 

Ostatnim koncertem wokalistki był występ 4 lutego w Houston, w Teksasie, w ramach imprezy poprzedzającej Super Bowl. Amerykańska gwiazda zasmuciła wówczas miliony swoich fanów na całym świecie, deklarując, że jest to jej jedyny koncert w 2017 roku.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje