Taylor Swift pomaga rodzinie swojego tancerza

50 tysięcy dolarów przekazała Taylor Swift na leczenie 13-miesięcznego Aydena, chorego na raka siostrzeńca Kima "Toshi" Davidsona, tancerza wspierającego amerykańską wokalistkę na scenie.

Taylor Swift przekazała 50 tys. dolarów na leczenie chorego dziecka

Kim "Toshi" Davidson opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z małym Aydenem, opisującym jego ciężką sytuację. "Miejcie go w swoich modlitwach... Wciąż sprawdzają, w jakim stopniu [rak] jest zaawansowany i jak daleko się rozniósł... Jeśli chcecie coś podarować... Wszystko o co proszę, to modlitwa dla niego..." - napisał tancerz.

Reklama

Chorobę nowotworową zdiagnozowano u dziecka po ponad 2-tygodniowym pobycie na oddziale intensywnej opieki - początkowo lekarze podejrzewali ostre zapalenie płuc. W dodatku matka Aydena straciła pracę, ponieważ wybrała obecność w szpitalu u boku chorego syna.

W internetowej zbiórce planowano zebrać 20 tys. dolarów, ale już dzień po rozpoczęciu akcji 50 tys. dolarów wpłaciła Taylor Swift. "Ayden, mam to szczęście, że występuję z twoim wujkiem Toshi na trasie. Wszyscy się za ciebie modlimy i za twoją mamę. Wysyłamy wam ogrom miłości" - napisała na stronie akcji wokalistka.

"Taylor Swift jest aniołem. Moja rodzina i ja nie potrafimy jej wystarczająco podziękować... Jest tak niesamowitym człowiekiem... Módlmy się o to, żeby to pokonał... Ten niespodziewany prezent jest prawdziwym błogosławieństwem" - napisał na Instagramie wzruszony Kim "Toshi" Davidson.

Przypomnijmy, że na początku tego roku Taylor Swift ujawniła, że u jej mamy Andrei zdiagnozowano raka.


Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje