Reklama

Taylor Swift: Nowa płyta "Lover" i singel "You Need To Calm Down" [WIDEO]

Do sieci trafił nowy numer Taylor Swift "You Need To Calm Down" z mocno politycznym przesłaniem. To jednak nie koniec niespodzianek od gwiazdy, która zapowiedziała, że jej siódmy album "Lover" trafi do sprzedaży 23 sierpnia tego roku.

Do sieci trafił nowy numer Taylor Swift "You Need To Calm Down" z mocno politycznym przesłaniem. To jednak nie koniec niespodzianek od gwiazdy, która zapowiedziała, że jej siódmy album "Lover" trafi do sprzedaży 23 sierpnia tego roku.
Taylor Swift zaprezentowała nowy utwór i podała datę premiery nowej płyty /Taylor Hill /Getty Images

Przypomnijmy, że o nowej płycie Taylor Swift jej fani spekulują już od kilku miesięcy. Zaczęło się od wyszukiwania znaków w mediach społecznościowych. Następnie, gdy piosenkarka opublikowała teledysk "ME!" z Brandonem Urie z Panic! At The Disco, jej sympatycy zaczęli szukać ukrytych symboli w klipie.

"Uwielbiam, że są tym (wyszukiwaniem szczegółów - przyp. red.) tak zafascynowani i wiem, że będą o tym mówić między sobą jeszcze kilka lat" - mówiła w jednym z wywiadów.

We wspomnianym teledysku fani dopatrzyli się m.in. tytułu nowej płyty, która miała nazywać się "Lover". I trzeba przyznać, że teoria sprawdziła się w 100 procentach. W połowie czerwca Swift potwierdziła domysły fanów o tytule płyty.

Reklama

Siódma płyta studyjna Taylor Swift ukaże się 23 sierpnia, znajdzie się na niej 18 piosenek, album ukaże się w czterech wydaniach.

Sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "ME!" w serwisie Teksciory.pl

"Płyta utrzymana jest w romantycznym klimacie - jednak nie jest to prosty temat. Nie wszystkie piosenki muszą być wesołe. Można znaleźć odrobinę romantyzmu w samotności i smutku lub walczeniu z przeciwnościami losu" - tłumaczyła.

Okładkę płyty stworzyła Kolumbijka Vahleria Rocha. Swift zapowiedziała również modową współpracę z Stellą McCartney. "Jest moją przyjaciółką od dawna. To kobieta, którą darzę ogromnym szacunkiem" - zdradziła Swift na Instagramie.

Tym informacją towarzyszyła również premiera kolejnego singla "You Need To Calm Down", w którym Swift nie tylko prosi swoich krytyków o uspokojenie się, ale kieruje wiadomość do wszystkich przeciwników środowiska LGBTQ.

Sprawdź pełny tekst utworu "You Need To Calm Down" w serwisie Teksciory.pl

Co ciekawe, wokalistka nie kryje faktu, że jej nowy album będzie dużo bardziej uwikłany w polityczne tematy. "Nie planuję przestawać zachęcać młodych ludzi do głosowania i próbować nakłonić ich do mówienia o tym, co dzieje się w naszym kraju. Myślę, że to jedna z najważniejszych rzeczy, które mogę zrobić"  - mówiła niemieckiej agencji DPA.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy