Reklama

Taylor Swift: Miłość na planie?

Zagrali młodą parę w teledysku, a plotkarskie media informują już, że to miłość nie tylko na planie. Chodzi o 20-letnią wokalistkę Taylor Swift i brytyjskiego aktora Toby Hemingwaya.

Informowaliśmy już, że jedna z najpopularniejszych wokalistek z USA, Taylor Swift, szykuje swój trzeci album. Płyta "Speak Now" ma być koncept-albumem. Nowe wydawnictwo Taylor ma ukazać się pod koniec października.

Reklama

Pierwszym singlem jest utwór "Mine". W teledysku Swift wychodzi za mąż za brytyjskiego aktora Toby'ego Hemingwaya, znanego z "Black Swan", nowego filmu Darrena Aronofsky'ego. Wokalistka zwróciła uwagę na 27-letniego Hemingwaya w filmie "Smaki miłości" i zaprosiła go do wystąpienia w jej nowym teledysku.

"Bardzo spodobał mi się ten film i pomyślałam, że Toby znakomicie pasowałby do mojego klipu" - mówiła niedawno Swift.

Zdjęcia najwyraźniej wypadły tak udanie, że relacja zawodowa przerodziła się w coś więcej. "New York Post" donosi, że para spotyka się także poza planem, a Hemingway ma towarzyszyć Swift podczas zbliżającej się gali Country Music Television.

"To utwór o moich ucieczkach od miłości" - mówi o "Mine" Taylor Swift, która wcześniej związana była z Joe Jonasem z Jonas Brothers (temu związkowi poświęcona była piosenka "Forever & Always"). Po rozstaniu z Jonasem plotkarskie media zakwalifikowały Swift do grona "najgorętszych singielek Ameryki".

Zobacz teledyski Taylor Swift na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: media | miłość | Taylor Swift | Taylor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje