tATu powróci w 2022 roku? Lena Katina zapowiada wspólny występ z Julią Wołkową

Współzałożycielka rosyjskiego duetu tATu, Lena Katina, zaskoczyła swoich fanów i na Instagramie zapowiedziała powrót legendarnego duetu.

tATu powróci w 2022 roku?
tATu powróci w 2022 roku?Chris Walter/WireImageGetty Images

Lena Katina opowiedziała swoim fanom w relacji na Instagramie, że w 2022 roku zostanie zorganizowany koncert w formule "Tribute show" upamiętniający tATu, w którym wezmą udział razem z koleżanką z zespołu Julią Wołkową.

To samo wideo wokalistka dodała też w formie posta razem z prośbą, aby fani podzielili się swoimi propozycjami artystów, którzy mogliby w takim koncercie wystąpić.

"Oficjalny Tribute show TATU odbędzie się wiosną 2022 roku. Napiszcie w komentarzach jakich artystów, chcielibyście usłyszeć na scenie z nami! Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne" - napisała Katina.

Lena Katina announces the return of t.A.T.u. in 2022

Informację, również na Instagramie, potwierdziła Julia Wołkowa.

Ciężko w tym momencie przewidzieć, w jakiej dokładnie formule odbędzie się koncert i jaki będzie wkład obu artystek w to wydarzenie.

Duet tATu wypromował na świecie takie hity jak "Ya Soshla S Uma" (sprawdź!), "Nas Ne Dogonyat" (sprawdź!), czy "All About Us". Zespół oficjalnie zakończył działalność w 2011 roku.

Kolejna płyta członkini t.A.T.u. ukazała się 26 lipca 2019 roku i jest to tym razem ukłon w stronę fanów z rodzimego kraju wokalistki. Rosyjskojęzyczny krążek "Mono" zawiera osiem piosenek, a promowały go utwór tytułowy oraz singel "Star Trek".
Co ciekawe płyta cieszyła się zainteresowaniem nie tylko w Rosji, ale również w Ameryce Południowej. Wszystko za sprawą remiksu piosenki "Never Forget You". Popularność Katiny była tak duża na tym kontynencie, że piosenkarka dwa lata później wypuściła specjalną wersję płyty nagraną w języku hiszpańskim "Esta Soy Yo".
Obie wokalistki obrały zupełnie inne drogi swoich karier. Katina postawiła na solową działalność. Wokalistka przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie rozpoczęła nagrania swojego debiutanckiego albumu. Ten ukazał się w 2014 roku i nosił tytuł "This Is Who I Am".
"Nas nie dogoniat", "Ja soszła s uma”, "All About Us" - to tylko niektóre z hitów rosyjskiego duetu t.A.T.u., który na początku tego wieku święcił ogromne sukcesy.
+3
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas