Reklama

Tatu podbił Wyspy

W czołówce najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii singli nastąpiły spore zmiany, a na podium znalazły się aż dwie nowości. Pierwsza z nich to najnowszy utwór dziewcząt z Tatu. Pomimo tego, że zwariowane Moskwianki odwołały swoją wizytę promocyjną na Wyspach, to "All The Things She Said" zdołał pokonać wszelką konkurencję.

Miejsce drugie to kolejny debiut, Kelly Rowland i "Stole". Teoretycznie jest to pierwsza solowa wizyta wokalistki Destiny's Child na liście, nie można jednak zapominać, o tym że Kelly bardzo długo przebywała w zestawieniu towarzysząc Nelly'emu w utworze "Dilemma".

Reklama

David Sneddon, dwukrotny triumfator listy, spada z utworem "Stop Living The Lie" na miejsce trzecie, na czwartym (z drugiego) lądują Jay-Z i Beyonce Knowles i "03 Bonnie & Clyde", a na piąte spada "The Opera Song (Brave New World)" i Jurgen Vries w towarzystwie CMC. Warto przy tym zaznaczyć, że pod pseudonimem CMC ukrywa się nie kto inny, jak słynna Charlotte Church.

Na pozycję szóstą przesuwa się trio Busted, które w utworze "Year 3000" proponuje dawkę energetycznego popu, na siódmej znajduje się "Loose Yourself" Eminema, a na ósmym debiutuje kolejna nowość zestawienia "Hey Ma". Hip-hopwy utwór, który wykonują Cam'ron i Juelz Santana, oparty jest na dźwiękach fortepianu zaczerpniętych z "Easy", słynnego hitu The Commodores, rozpropagowanego później przez zespół Faith No More.

Na miejsce dziewiąte spadają dziewczyny z grupy Girls Aloud, z utworem "Sound Of The Underground", który jeszcze w zeszłym tygodniu był piąty, a Top 10 zamyka Panjabi MC i mieszanka azjatyckich brzmień i elektroniki, czyli piosenka "Mundian To Bach Ke".

W drugiej dziesiątce mamy aż cztery nowości. Pierwsza z nich pojawia się na miejscy dwunastym i jest to najnowszy utwór Kelly Osbourne zatytułowany "Shut Up". Tuż za nią debiutuje Beenie Man z utworem "Street Life". Słynny gwiazdor reggae skorzystał tym razem z pomocy Stargate, norweskich producentów odpowiedzialnych miedzy innymi za sukces boysbandu Blue.

Na szesnastym pojawia się Busta Rhymes z utworem "Make It Clap", a na siedemnaste wskakuje "Know You Wanna", mieszanka reggae i brzmień garażowych w wykonaniu 3rd Edge.

Warto także zauważyć, że ostatni singel Craiga Davida zatytułowany "Hidden Agenda", już w drugim tygodniu obecności na liście spada na odległe, dziewiętnaste miejsce.

Na pozycji 28. debiutuje utwór "Pray" formacji Syntax. Pod tą nazwą ukrywa się nie kto inny, jak Mike Tournier, były członek grupy Fluke.

Wśród najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii albumów miejsce pierwsze utrzymał "Justified" Justina Timberlake'a. O jedno oczko w górę podniósł się "Busted" Busted, spychając tym samym na miejsce trzecie "Let Go" Avril Lavigne. Na czwartym znajduje się "Stripped" Christiny Aguilery, a na piątym pojawia się składanka największych hitów Bee Gees, czyli "Their Greatest Hits - The Record".INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: nowości | utwór | wyspy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje