Reklama

Tatiana Okupnik nagrała teledysk dla zmarłego przyjaciela ("Na pozór")

Tatiana Okupnik opublikowała teledysk do piosenki "Na pozór". Utwór jest wokalistce szczególnie bliski - napisała go w hołdzie dla swojego zmarłego przyjaciela, który przez 10 lat zmagał się z ciężką chorobą. Oprócz Tatiany w klipie pojawiają się najbliżsi przyjaciele i rodzina Czarka.

Tatiana Okupnik pokazała nowy teledysk

Piosenka "Na pozór" znalazła się na płycie nagranej w ramach charytatywnej akcji Kalendarz Dżentelmeni 2015. Dla Tatiany Okupnik ma wyjątkowe znaczenie. Utwór poświęciła pamięci swojego przyjaciela, który zmarł mając zaledwie 27 lat. Przez 10 lat zmagał się z ciężką chorobą, a mimo to nigdy nie stracił pogody ducha, czym wywarł na Tatianie ogromne wrażenie. Jego choroba i śmierć przewartościowała i zmieniła jej życie. Wokalistka opisała to na swoim Facebooku.

Reklama

"W życiu każdego z nas zdarzają się zarówno momenty pełne radości, jak i te smutne. W naturze człowieka leży chęć doznawania szczęścia i unikania bólu, choć oba stany są potrzebne, żeby poznać smak życia. Uczymy się tego przez lata. Większość z nas narzeka na gorsze dni, przeklina zły los, przelewa swoje negatywne nastawienie na otoczenie. Tak się skupiamy na tym, żeby było nam dobrze, że przelatujemy nad cudownymi momentami ledwie co je zauważając. Dlatego, kiedy poznajemy kogoś kto pomimo młodego wieku posiadł mądrość, której wszyscy dookoła będziemy musieli się jeszcze długo uczyć. Kogoś, kto zarzucany przez los trudnymi sprawdzianami zachowuje siłę, wolę walki, optymizm i potrafi jeszcze skupić się na drugim człowieku. Kogoś, kto pokazuje, jak bardzo trzeba doceniać chwile. Kogoś, kto starszych od siebie uczy podejścia do życia i śmierci. Zatrzymujemy się, podziwiamy, zaczyna do nas docierać...".

"Dla mnie takim człowiekiem był i jest Czarek. Dla mnie jak i dla wszystkich, którzy się z nim zetknęli, jego obecność w naszym życiu to prezent. Chcę opowiedzieć o moim przyjacielu, bo był i jest wyjątkową osobą, która zmieniła życie wielu ludzi. Mam nadzieję, że utwór 'Na pozór' i krótki filmik, który przygotowałam z bliskimi Czarka da Wam uśmiech".

"Taki, który przyda się właśnie w tych gorszych momentach. Wszyscy bywamy słabi, ale nie to jest ważne. Ważne jak sobie z tym radzimy. Niech moc Czarka będzie z Wami!" - napisała na koniec Tatiana Okupnik.

Zobacz teledysk "Na pozór":

Sprawdź tekst utworu "Na pozór" w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje